Pietų Korėjoje dėl miško gaisrų paskelbta nepaprastoji padėtis
Įvykiai ir kriminalas 05 04 2019 642 peržiūros

Pietų Korėjoje dėl miško gaisrų paskelbta nepaprastoji padėtis

Penktadienį Pietų Korėja paskelbė nepaprastąją padėtį dėl didelių miško gaisrų Kangvono provincijoje, kurie kelia pavojų penkiems miestams. Tai pranešė Saugumo ministerija.

„Vyriausybė taip pat priims sprendimą dėl nukentėjusių rajonų pripažinimo ypatingosiomis nelaimės zonomis, kai susipažins su stichijos padarytos žalos mastu“, - informavo žinyba.

Naujausiais duomenimis, per gaisrus žuvo mažiausiai vienas žmogus, o dar 11 buvo sužeisti. Pasak mačiusiųjų, ugnis sunaikino dešimtis statinių ir automobilių. Ekspertai sutaria, kad nuostoliai bus skaičiuojami šimtais milijonų eurų.

Gaisrams, apėmusiems Kosono ir Sokčo miestų apylinkes, suteiktas aukščiausias, trečiasis pavojaus lygis. 

Su ugnies stichija kovoja daugiau kaip tūkstantis ugniagesių, atvykusių iš Seulo ir kitų provincijų. Iš pavojingų rajonų evakuoti tūkstančiai gyventojų. 

Tuo pat metu už 165 kilometrų nuo Pietų Korėjos sostinės esančio Indžės miesto ugniagesiai mėgina užgesinti kitą didelį miško gaisrą, kilusį naktį į penktadienį.

ELTA

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта