Premjerė: galimybė dalyvauti Olimpiadoje jau yra didelis laimėjimas
Kultūros ir sporto renginiai 23 07 2021 193 peržiūros

Premjerė: galimybė dalyvauti Olimpiadoje jau yra didelis laimėjimas

Penktadienį Tokijuje prasidedant 2020 metų vasaros olimpinėms žaidynėms, ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė visiems Lietuvos sportininkams bei jų treneriams, komandos nariams linki sėkmės.

„Linkiu būti stipriems ir ryžtingiems, kad atskleistumėte visas savo galimybes. Taip pat likite ištikimi olimpiniams principams – solidarumui, kilnumui ir pagarbai kiekvieno žmogaus orumui. Šiemet Lietuvos olimpinė delegacija nėra gausi, tačiau puikiai žinome, kad ne visada kiekybė reiškia jėgą. Galimybė dalyvauti Olimpiadoje jau yra didelis laimėjimas. Žiūrėsiu varžybas, jaudinsiuosi už jus visus ir linkėsiu sėkmės“, – sakė premjerė.  

Tokijo olimpinių žaidynių organizatorių sprendimu dėl padidėjusio naujų COVID-19 atvejų skaičiaus, Olimpiada vyks be žiūrovų.

XXXII Olimpiada vyks liepos 23–rugpjūčio 8 dienomis. Pernai dėl kilusios koronaviruso pandemijos žaidynės neįvyko.

Работы на экскаваторе и бульдозере, самосвале с манипулятором, мини-экскаваторе, самосвале с полуприцепом, мини-самосвале (7,5 т). Услуги трала.
Все работы по формированию земли. Работы в садах, труднодоступной и сельской местности.
Тел. 8-606-65048, 8-601-21483.

Подробнее

 

ELTA

Akcija „Visa „Baltica“ šoka 2021“ kviečia įsisukti į šokio sūkurį
Akcija „Visa „Baltica“ šoka 2021“ kviečia įsisukti į šokio sūkurį

Sukimės viename, bendrame, visus susiejančiame šokio sūkuryje!

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта