Premjeras sveikina Tautinių bendrijų dienos proga
Lietuva ir Baltijos šalys 21 05 2020 142 peržiūros

Premjeras sveikina Tautinių bendrijų dienos proga

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina šalies tautinių bendrijų narius Tautinių bendrijų dienos proga.

Premjeras šią ypatingą dieną dėkoja žmonėms, skiriantiems savo jėgas ir laiką tam, kad kurtume saugią ir klestinčią Lietuvą.

„Visus mus vienija bendra Tėvynė - Lietuva, kurios neatskiriama dalis yra tautinės bendrijos. Lietuvos valstybei ir visuomenei visada buvo ir bus svarbi tautinė ir religinė tolerancija bei pastangos puoselėti savąsias tradicijas. Nuoširdžiai linkiu, kad veikdami išvien padarytume viską, kad Lietuvoje būtų gera gyventi visiems jos žmonėms. Ačiū visiems Jums, ir dar kartą - su švente!" - sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.

Gegužės 21 d. Lietuvoje minima Tautinių bendrijų diena. Šios dienos ištakos siekia 2001 m., kai UNESCO priėmė Visuotinę kultūrų įvairovės deklaraciją. Po metų UNESCO sprendimu gegužės 21-oji paskelbta Pasauline kultūrų puoselėjimo diena.

Субподряд в Германии (договор с литовской фирмой) на отделочные работы (штукатурка, обшивка гипсом, плитка).
Whatsapp или Viber +4917624033427

Подробнее

2013 m. Lietuvos Seimas gegužės 21-ąją paskelbė Tautinių bendrijų diena, pabrėždamas valstybės siekį išsaugoti visų joje gyvenančių tautų savitumą, įvairovę, laisvę ir bendradarbiavimą.

Šiemet neturint galimybės susitikti gyvai, Tautinių mažumų departamentas ir Tautinių bendrijų taryba organizuoja nuotolinę iniciatyvą „Pasveikink tautinių mažumų atstovą". Kviečiama sveikinti draugus, pažįstamus, giminaičius ir visus Lietuvos tautinių mažumų atstovus socialiniuose tinkluose, keliant tekstinius, video arba foto sveikinimus, pažymėtus grotažymėmis #gegužės21, #TautiniųBendrijųDiena ir #LietuvosTautųŠventė.


ELTA

Vilniaus rajone baigėsi biatlono su šunimis varžybos
Vilniaus rajone baigėsi biatlono su šunimis varžybos

 Jose kartu su įvairių teisėsaugos institucijų pareigūnais bei jų augintiniais jėgas išmėgino ir civiliai su savo keturkojais

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта