Prie Prancūzijos krantų nuskendo Italijos prekybinis laivas
Įvykiai ir kriminalas 13 03 2019 722 peržiūros

Prie Prancūzijos krantų nuskendo Italijos prekybinis laivas

Antradienį Biskajos įlankoje nuskendo Italijos prekybinis laivas, kuriame naktį į kovo 11-ąją kilo gaisras. Tai savo tviteryje pranešė Atlanto jūrų prefektūra.

„Kovo 12-ąją Italijos laivas „Grande America“ nuskendo už maždaug 180 jūrmylių (333 kilometrų) į vakarus nuo Prancūzijos krantų“, - sakoma pranešime.

Laivas plaukė iš Hamburgo į Kasablanką. Naktį į kovo 11-ąją, kai „Grande America“ buvo už 263 kilometrų nuo Penmaršo kyšulio, laive kilo didelis gaisras. Kapitonas informavo Prancūzijos pareigūnus apie susidariusią nepaprastąją situaciją, o paskui įsakė visiems laive buvusiems žmonėms jį palikti gelbėjimo valtimi.

Į incidento vietą operatyviai buvo nusiųsti patrulinis lėktuvas „Falcon 50“ ir vilkikas. Pablogėjus oro sąlygoms, nepavyko užkirsti kelio ugnies plitimui, dėl stipraus vėjo laivas pakrypo ir nuskendo.

ELTA

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта