Projekto „Visagino bendruomeniniai šeimos namai“ sausio mėn. veiklų grafikas
Visagine 02 01 2020 273 peržiūros

Projekto „Visagino bendruomeniniai šeimos namai“ sausio mėn. veiklų grafikas

Mieli Visagino gyventojai, Visagino Bendruomeniniai šeimos namai kviečia visus norinčius pasinaudoti nemokamomis kompleksinėmis paslaugomis šeimai. Pristatome 2020 m. sausio mėnesio veiklos grafiką.

„Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Visagino savivaldybėje“
 – tai projektas, kurio tikslas sustiprinti šeimą, prevenciškai užkertant kelią šeimos institucijos trapumui dėl porų nesutarimų, nebendravimo, konfliktinių situacijų sprendimo, tėvystės įgūdžių stokos bei dėmesio vaikams iš artimųjų žmonių stokos ir pan.

Konsultacijas teikia kvalifikuoti specialistai, kurie individualiai galės padėti Jums ir Jūsų šeimai, jei išgyvenate krizę, esate patyręs traumuojančius emocinius išgyvenimus. Specialistai padės Jums atrasti savo vidinius resursus surandant išeitį iš pačių kebliausių situacijų.

Teikiamos paslaugos


Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras

• Paslaugų teikimo koordinavimas.
• Konsultacijos apie suteiktas paslaugas, informavimas apie vykdomas programas, potencialios tikslinės grupės informavimas. Paslaugą teikia socialinis darbuotojas.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino skyrius

Psichosocialinė pagalba
 – pagalba asmenims, išgyvenantiems krizę ar patyrusiems traumuojančius emocinius išgyvenimus (ligas, netektis, skyrybas ir kt.), jų šeimoms, artimiesiems, apimant socialinę, psichologinę pagalbą.
• Individualios psichologinės konsultacijos.
• Individualios socialinės konsultacijos. Veiklą vykdo socialinis darbuotojas.
• Paramos grupių organizavimas. Veiklą vykdo socialinis darbuotojas.

Asmeninio asistento paslauga
Atsižvelgiant į individualius asmens poreikius, asmeniui suteikiama individuali pagalba namuose ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant), kuri padėtų gyventi bendruomenėje ir integruotis į ją, neleistų izoliuoti asmens nuo bendruomenės ir skatintų savarankiškumą, būtiną kasdieniame gyvenime.

Visagino šeimos krizių centras


Mediacijos paslaugos
 – konfliktinių skyrybų atvejais, padėti pasiekti susitarimą pačių ginčo šalių sprendimu, palaikant šalių bendravimą.
Konfliktuojančių šeimų taikinamasis tarpininkavimas, siekiant taikaus ginčų ir tarpusavio nesutarimų sprendimo dėl santuokos nutraukimo, vaikų auginimo, matymosi tvarkos, priežiūros ir išlaikymo. Jeigu šalims mediacijos metu pavyksta pasiekti susitarimą dėl ginčo, toks susitarimas bus įtvirtintas raštu sudarytame dokumente.

Išsamesnė informacija ir registracija

Tel. 865771655
el. p. bsnvisaginas@gmail.com
Faceebook paskyra – Visagino Bendruomeniniai šeimos namai;
Įstaigos internetinė svetainė - www.vsvgc.lt (paskyra VBŠN)
Adresas: Statybininkų g.7, Visaginas.


Vilniaus rajone baigėsi biatlono su šunimis varžybos
Vilniaus rajone baigėsi biatlono su šunimis varžybos

 Jose kartu su įvairių teisėsaugos institucijų pareigūnais bei jų augintiniais jėgas išmėgino ir civiliai su savo keturkojais

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта