PSO: spalį ir lapkritį Europoje bus daugiau mirčių nuo COVID-19
Mokslas ir sveikata 14 09 2020 876 peržiūros

PSO: spalį ir lapkritį Europoje bus daugiau mirčių nuo COVID-19

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) prognozuoja, kad spalį ir lapkritį per dieną užregistruojamų mirties nuo COVID-19 atvejų daugės, pirmadienį pranešė organizacijos Europos padalinys.

„Bus sunkiau. Spalį ir lapkritį mirtingumo lygis bus didesnis“, – teigė PSO Europos padalinio vadovas Hansas Kluge. Jis tvirtino, kad žemyne užsikrėtimo COVID-19 atvejų skaičius sparčiai auga, tačiau mirčių rodiklis išlieka daugmaž stabilus.

Vis dėlto, daugėjant užsikrėtimo atvejų gali ženkliai padaugėti ir mirčių, skelbia PSO.

„Tai laikas, kai šalys tikrai nenori girdėti tokių blogų naujienų, suprantu tai“, – interviu sakė H. Kluge ir pabrėžė norintis skelbti ir gerą žinią, kad pandemija „anksčiau ar vėliau baigsis“.

55 PSO Europos padalinio valstybės narės pirmadienį ir antradienį dalyvaus nuotoliniu būdu vyksiančiame susitikime, kurio metu aptars tam tikrus atsako į pandemiją planus ir susitars dėl bendros penkių metų strategijos.

Перевозка + грузчики
Перевозка мебели, бытовой техники, стройматериалов, вещей и т.д.
Вывоз старой мебели, строительного мусора.
Вывоз мусора из квартир, дач, гаражей и подвалов.
Перевозка грузов длиной до 6 м, грузоподъемность до 2,5 т.
+370-622-31044.

Подробнее

Vis dėlto, H. Kluge perspėjo tuos, kurie tvirtina, kad pandemija pasibaigs sukūrus vakciną.

„Nuolat girdžiu: vakcina lems pandemijos pabaigą. Žinoma ne, – teigė Belgijoje gyvenantis ekspertas. – Net nežinome, ar vakcina padės visoms gyventojų grupėms. Yra ženklų, kad vakcina gali padėti vienoms grupėms, tačiau neapsaugoti kitų. O jei visiems reikės skirtingų vakcinų – koks tai košmaras logistikos prasme.“

„Pandemija baigsis tada, kai mes, kaip bendruomenė, išmoksime su ja gyventi. Tai priklauso nuo mūsų – ir tai labai teigiama žinia“, – sakė H. Kluge.


AFP-ELTA

Futbolas kartu su Bear and Boar Pizza!
Futbolas kartu su Bear and Boar Pizza!

Susitinkame liepos 14 d. Bear and Boar picerijoje

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта