S. Skvernelis: nutarėme trumpinti izoliacijos laiką žmonėms, atvykstantiems iš užsienio šalių
Lietuva ir Baltijos šalys 09 09 2020 396 peržiūros

S. Skvernelis: nutarėme trumpinti izoliacijos laiką žmonėms, atvykstantiems iš užsienio šalių

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad gali būti trumpinamas izoliacijos laikas atvykstantiems iš užsienio į Lietuvą.

„Šiandien COVID-19 komitete nutarėme trumpinti izoliacijos laiką tiems žmonėms, kurie atvyko ar sugrįžo iš užsienio šalių, neturėjo sąlyčio su užsikrėtusiais koronavirusu, nepajuto simptomų ir praėjus bent 8 dienoms po atvykimo į Lietuvą pasidarė COVID-19 testą, kuris yra neigiamas.

Tokie asmenys galės palikti izoliacijos vietą praėjus 10-čiai, o ne 14 dienų nuo atvykimo į Lietuvą. Tikimės, kad tai leis greičiau grįžti į darbo rinką ir visuomeninį gyvenimą tiems, kurie tikrai neserga koronavirusu“, – feisbuke teigė S. Skvernelis.

Šiam sprendimui dar turės pritarti Vyriausybė.

„Atkreipiu dėmesį, kad šį sprendimą, kurį dar turės patvirtinti Vyriausybė, priėmėme po išsamios epidemiologų analizės. Dabartiniai Europos užkrečiamųjų ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenys rodo, kad COVID-19 inkubacinis periodas trunka 5-6 dienas, o rizika susirgti yra mažesnė antrąją savaitę po kontakto su sergančiu“, – rašė premjeras.

Автосервис предлагает качественный кузовной ремонт легковых автомобилей и автомобили в аренду:

-сдаём легковые автомобили в аренду от 8 до 20 евро в сутки с НДС;
UAB”Romirlita”, tel.8-68554558 -Роман, romirlita@mail.ru

Подробнее

Anot jo, diskutuojama apie galimybę atskirti saugias salas nuo paveiktų valstybių.

„Diskutavome ir apie galimybę išskirti saugias salas iš valstybių, kurios laikomos paveiktomis, jeigu imtume jų visą teritoriją. Linkstame priimti tokį sprendimą, kad palengvintume sąlygas turizmo verslui, tačiau dėl to dar turime sutarti su „Baltijos burbulo“ partnerėmis. Galutinis sprendimas turėtų paaiškėti penktadienį“, – teigė jis.

„Galiausiai sveikatos apsaugos ministras pristatė bendrą COVID-19 plitimo situaciją Lietuvoje. Kol kas nė vienoje savivaldybėje nereikia imtis specialių viruso valdymo priemonių“, – pridūrė S. Skvernelis.


ELTA

G. Nausėda: jei tik atsipalaiduosime ir COVID-19 atvejų skaičius didės, teks vėl viską stabdyti
G. Nausėda: jei tik atsipalaiduosime ir COVID-19 atvejų skaičius didės, teks vėl viską stabdyti

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad po pirmosios koronaviruso bangos šalyje įsivyravo „nusiraminimo nuotaikos“, kurios lėmė atsipalaidavimą ir itin stiprų antrąjį viruso proveržį

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта