Sausio 13-oji paminėta ir Saudo Arabijos dykumoje
Pasaulyje 13 01 2020 92 peržiūros

Sausio 13-oji paminėta ir Saudo Arabijos dykumoje

Keturių entuziastingų draugų kompanija iš Vilniaus šiais metais lenktynes nusprendė stebėti tiesiogiai iš įvykio vietos ir leidosi į kelionę po Saudo Arabijos dykumas.Šarūnas Šetikas, Pijus Mačiukas, Rokas Janulis, Martynas Kairys kartu pasiėmė ir rekordinio dydžio, net 300 kvadratinių metrų Lietuvos vėliavą, kurią jau pirmadienio rytą, šią nepaprastai svarbią Lietuvai dieną – Sausio 13-ąją, išskleidė Saudo Arabijos dykumoje, taip parodydami vieningumą, sportininkų bei visos šalies palaikymą.

„Tikimės, kad lietuviai yra vieningi visame pasaulyje ir džiaugiamės galėdami prisidėti prie Sausio 13-osios minėjimo. Jausmas buvo išties pakylėtas! Norime padėkoti Lietuvos parašiutininkų sporto federacijai ir Vytautui Gustaičiui, už šią nuostabią trispalvę!” – pranešime cituojamas M. Kairys.


ELTA

Gyventojai sulaukė laiškų: augantys atlyginimai atneš didesnes sąskaitas
Gyventojai sulaukė laiškų: augantys atlyginimai atneš didesnes sąskaitas

Paslaugas teikiantys specialistai – atviri – didinti kai kuriuos įkainius jie priversti dėl didėjančio minimalaus ir vidutinio atlyginimų

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта