Sausio 21 d. baigiasi iniciatyva parašų rinkimas REFERENDUMUI
Visagine 06 01 2022 127 peržiūros

Sausio 21 d. baigiasi iniciatyva parašų rinkimas REFERENDUMUI

Š.m. sausio  8 d. šeštadienį ir sausio 9 d. sekmadienį nuo 12.00 iki 14.00 prekyvietėje prie parduotuvės LIDL  vyks paskutinė parašų rinkimų REFERENDUMUI akcija.

Kas dar nepasirašėte, prašome ateiti ir pasirašyti, su savimi turėti asmens tapatybės dokumentą - pasą arba kortelę.

Nuo 10d. iki sausio 20 d. imtinai pasirašyti Visagine galėsite tik elektroniniu būdu rinkėjopuslapis.lt, ltreferendumas.lt.

Primename:

Iniciatyvos aprašymas

1 straipsnis. Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9 straipsnio pakeitimas.

Pakeisti Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9 straipsnio trečiąją dalį ir išdėstyti ją taip: „Referendumas taip pat skelbiamas, jeigu jo reikalauja ne mažiau kaip 100 tūkstančių piliečių, turinčių rinkimų teisę.“

2 straipsnis. Lietuvos Respublikos Konstitucijos 147 straipsnio pakeitimas.

Pakeisti Lietuvos Respublikos Konstitucijos 147 straipsnio pirmą dalį ir išdėstyti ją taip: „Sumanymą keisti ar papildyti Lietuvos Respublikos Konstituciją turi teisę pateikti Seimui ne mažesnė kaip 1/4 visų Seimo narių grupė arba ne mažiau kaip 100 tūkstančių rinkėjų."

Vyriausybės kanclerė: COVID-19 sergantis žmogus dirbti turėtų tik blogiausiu atveju
Vyriausybės kanclerė: COVID-19 sergantis žmogus dirbti turėtų tik blogiausiu atveju

„Besimptomės formos COVID-19 liga sergantis žmogus galėtų dirbti tik tuo atveju, kai iškiltų grėsmė darbo vykdymui“, - vyriausybės kanclerė tikina

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта