Siūloma suteikti visuomenei teisę žinoti apie valstybės rezervo medicinos bei maisto produktų atsargas
Lietuva ir Baltijos šalys 25 03 2020 263 peržiūros

Siūloma suteikti visuomenei teisę žinoti apie valstybės rezervo medicinos bei maisto produktų atsargas

Įstatyme siūloma įtvirtinti, jog duomenys apie medicinos ir  žemės ūkio ir  maisto produktų atsargas, skiriamas likviduoti ekstremaliąsias situacijas taikos metu, nėra priskiriami įslaptinti informacijai.

Tai siūlančią Valstybės rezervo įstatymo pataisą įregistravo Seimo narys konservatorius Arvydas Anušauskas.

Jo nuomone, įstatymo projektas turės teigiamos įtakos, mat piliečiams būtina žinoti tam tikrą informaciją, siekiant išvengti klaidinančios informacijos sklaidos ekstremalios situacijos metu.

„Projekto rengimą paskatino siekis numatyti galimybę, kad esant valstybės lygio ekstremaliajai situacijai, visuomenė turi teisę žinoti apie valstybės rezervo medicinos bei žemės ūkio ir (arba) maisto produktų atsargas, skirtas likviduoti neigiamus ekstremalios situacijos padarinius taikos metu. Atsižvelgiant į tai, kad esant ekstremaliajai situacijai kiltų poreikis tiek sudaryti sąlygas reaguoti operatyviai, tiek užtikrinti visuomenės teisę žinoti, yra parengtas ir teikiamas šis  projektas“, – sako A. Anušauskas.

UAB Ruvis - скупка, продажа, услуги и аренда

ruvis.net, 8-659-97961

Подробнее

Įstatyme šiuo metu nurodyta, jog valstybės rezervo visi duomenys yra įslaptinta informacija, kuri įslaptinama, saugoma, naudojama ir išslaptinama įstatymų nustatyta tvarka.

 

ELTA

Policija: būkite atsargūs, pasirūpinkite savimi ir artimaisiais
Policija: būkite atsargūs, pasirūpinkite savimi ir artimaisiais

Norint išvengti nemalonumų, prašome laikytis visų būtiniausių saugaus elgesio taisyklių. Na o policijos pareigūnai intensyviai stebės kaip poilsiautojai laikosi taisyklių

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта