Sveikinimas Lietuvos energetikų dienos proga
Sveikinimai 16 04 2021 429 peržiūros

Sveikinimas Lietuvos energetikų dienos proga

Mieli kolegos, šiandien pasauliui sparčiai einant tvarumo ir darnaus vystymosi keliu bei vis labiau gręžiantis į atsinaujinančius energijos šaltinius, mes minime ypatingą šventę – Lietuvos energetikų dieną. Dinamiškame pasaulyje energija išlieka pastoviu pažangos varikliu ir judėjimo pagrindu. Energetikai buvo, yra ir bus šios konstantos dalis, todėl man ši diena – tai proga padėkoti gausiam savo srities žinovų kolektyvui.

Lojalūs, atsidavę savo amatui profesionalai, žinių kiekiu prilygstantys tonoms energetikos enciklopedijų – didžiuojuosi Jumis ir dėkoju už reikšmingą indėlį į vykdomą veiklą.

Šiandien kartu švenčia visų energetikos sektorių darbuotojai – šilumininkai, dujininkai, naftininkai. Ignalinos atominės elektrinės vardu sveikinu Jus su profesine švente!

VĮ IAE generalinis direktorius Audrius Kamienas

Lietuvos ir Estijos kariuomenių vadų susitikime aptarti ir bendri gynybos projektai
Lietuvos ir Estijos kariuomenių vadų susitikime aptarti ir bendri gynybos projektai

Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Estijos kariuomenės vadu generolu leitenantu Martinu Heremu

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта