Trečiasis ir paskutinis* pasivaikščiojimas-susitikimas „Visaginas iš pirmų lūpų“
Kultūros ir sporto renginiai 12 11 2019 261 peržiūros

Trečiasis ir paskutinis* pasivaikščiojimas-susitikimas „Visaginas iš pirmų lūpų“

Trečiasis ir paskutinis* pasivaikščiojimas-susitikimas „Visaginas iš pirmų lūpų“ kviečia Visaginui neabejingus žmonės lapkričio 16 d. 12 val. pasivaikščioti kartu: 

  • 12.00 val. susitinkame prie poliklinikos, Taikos pr. 15.  Pasivaikščiojimą pradėsime nuo faktų apie Visagino ligoninės miestelį. Vėliau stabtelėsime prie paminklo nežinomam kariui. Žingsniuosime ąžuoliukų alėja ir leisimės į kelionę po anksčiausiai pastatytą miesto dalį. Jus lydės entuziastė Oksana.
  • 14.00 val. Visagino Statybininkų klubas, Vilties g. 1. Visagino statybininkų klube susitiksime su vienais iš pirmųjų medicinos darbuotojų, kurie papasakos apie darbo sąlygas: nuo buto pirmajame name iki modernaus ligoninės miestelio.

Ekskursija ir susitikimas yra nemokami. Bendrausime lietuvių ir rusų kalbomis.

*Su naujais pasivaikščiojimais ir susitikimais grįšime gruodį. Kilus klausimas ar pasiūlymams, rašykite: hello@urbanstories.lt 


Visagino savivaldybės administracijos informacija

Kviečiame dalyvauti mugėje „Pagaminta Visagine“
Kviečiame dalyvauti mugėje „Pagaminta Visagine“

Mugė vyks š. m. gruodžio 14 d. 17.00 val. Santarvės aikštėje

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта