Tyrimas: Lietuva turistams dažniau yra pagrindinė kelionės kryptis
Įdomu žinoti 03 12 2019 100 peržiūros

Tyrimas: Lietuva turistams dažniau yra pagrindinė kelionės kryptis

Į Lietuvą atvykstantys turistai mūsų šalį vertina kaip pagrindinę kelionės kryptį, o ne tarpinę stotelę, tai rodo nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ ir rinkos tyrimų bendrovių „Eurotela” atliktas tyrimas.

Kaip rodo tyrimo rezultatai, 73 proc. apklaustųjų kelionės metu neaplankė jokių kitų šalių. Kitas šalis tuo pačiu metu aplankiusieji dažniausiai teigė, kad tai buvo Latvija (50 proc.) ir Estija (33 proc.).

Tyrimo rengėjų teigimu, 4 iš 5 apklaustųjų tikina į Lietuvą norėsiantys sugrįžti. 94 proc. teigė, kad jų bendras įspūdis apie kelionę yra geras, 90 proc. respondentų aplankyti Lietuvą rekomenduotų savo draugams ar šeimos nariams, o 87 proc. kelionę įvardijo kaip pateisinusią turėtus lūkesčius.

Atliekant tyrimą buvo apklausta beveik 3700 turistų iš 16–os užsienio rinkų.


ELTA

Gyventojai sulaukė laiškų: augantys atlyginimai atneš didesnes sąskaitas
Gyventojai sulaukė laiškų: augantys atlyginimai atneš didesnes sąskaitas

Paslaugas teikiantys specialistai – atviri – didinti kai kuriuos įkainius jie priversti dėl didėjančio minimalaus ir vidutinio atlyginimų

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта