UAB „Intersurgical“ darbo skelbimas
Reklama 09 03 2020 2584 peržiūros

DARBO POBŪDIS:

  • Gamyklos inžinierių tinklų bei pastato konstrukcijų remonto ir priežiūros darbai.
  • Ventkamerų, šilumos ir vandens tinklų įrangos priežiūra ir valdymas.
  • Naujų konstrukcijų montavimo darbai.

REIKALAVIMAI:

  • Ne mažesnė kaip 3-jų metų santechniko patirtis.
  • Gebėjimas skaityti brėžinius.
  • Gebėjimas skaityti ir bendrauti valstybine kalba.
  • Atsakingumas, kruopštumas, nuoseklumas.

PRIVALUMAI:

  • Spec. vidurinis/ profesinis išsilavinimas.
  • Įvairus sertifikatai, atestatai, pažymėjimai susiję su statybos specialiaisiais darbais
  • Suvirintojo kvalifikacijos atestatas.
  • Patirtis gamybinėje įmonėje.
  • Patirtis šilumos ir vėdinimo mazgų montavime ir remonte.
  • Kompiuterinis raštingumas

MES SIŪLOME:

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje, nuolat augančioje įmonėje.
  • Darbą draugiškoje aplinkoje, jauname kolektyve.
  • Galimybę mokytis ir tobulėti.
  • Konkurencingą atlyginimą
  • Savalaikes atostogas.

Konfidencialumą garantuojame. Gyvenimo aprašymą su antrašte “Dėl Šaltkalvio-santechniko pareigų” siųsti iki 2020m. kovo 27d. elektroniniu paštu, adresu jevgenijl@intersurgical.lt.

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта