Visaginas gražinasi: informacija dėl alėjos ir fontano rekontrukcijos
Visagine 12 08 2022 322 peržiūros

Visaginas gražinasi: informacija dėl alėjos ir fontano rekontrukcijos

Gyventojų demesiui: prašome Jūsų supratingumo - būkite atsargūs ir įspėkite vaikus!

Visagino savivaldybėje esanti Sedulinos alėja nuo Parko g. 7 ir 7B iki Sedulinos al. 11 ir 14/3 yra aptverta tvora, nes vyksta Sedulinos alėjos ir fontano "Saulutė" rekonstravimo darbai. Prie daugiabučių gyvenamųjų namų, įstaigų bei parduotuvių priėjimai yra organizuoti, rangovas yra parengęs aptvėrimo schemą su visais pėsčiųjų judėjimo maršrutais (pridedama), artimiausiu metu minėta schema bus pakabinta ant statybvietės tvorų prie žmonių judėjimo maršrutų ir paviešinta savivaldybės tinklapyje.

Maloniai prašome visų gyventojų laikytis tvarkos, apeiti statybvietę, nelaužyti tvorų, nevaikščioti statybvietėje, saugoti save ir kitus. Į statybvietę pašalinių asmenų patekimas yra draudžiamas. Statybvietėje dirba sunkioji technika, kuri gali sužaloti į ją patekusius žmones, todėl labai prašome visų, būti kantriems, pasirinkti saugų kelią, ypač saugoti savo vaikus, įspėti juos, kad patekus į statybvietę gali susižaloti.

 

Visagino savivaldybės administracijos informacija

Siūloma nauja PVM lengvata – buitinės technikos, avalynės, laikrodžių, dviračių remontui
Siūloma nauja PVM lengvata – buitinės technikos, avalynės, laikrodžių, dviračių remontui

Siūloma taikyti lengvatinį 5 procentų PVM tarifą buitinės technikos ir elektronikos prietaisų, avalynės, galanterijos, laikrodžių, drabužių ir buitinės tekstilės gaminių, baldų, vaikų žaislų, dviračių, elektrinių paspirtukų remontui

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта