Visaginas jungiasi prie tvarkymosi akcojos „DAROM 2019“
Visagine 15 04 2019 117 peržiūros

Visaginas jungiasi prie tvarkymosi akcojos „DAROM 2019“

Balandis – švaros mėnuo, tad padėkime gamtai apsivalyti nuo šiukšlių, pasirūpinkime daug švaresne ir sveikesne aplinka. Kaip ir kasmet, kviečiame jaunimo organizacijų, įmonių, įstaigų, organizacijų vadovus bei visus gyventojus aktyviai palaikyti švarą ir tvarką prie gyvenamųjų namų, gamybinių pastatų bei viešų erdvių teritorijose.
Visagino savivaldybė taip pat ragina visus aktyviai dalyvauti jau 12-ą kartą vyksiančioje akcijoje „Darom 2019“, kuri kviečia visus atkreipti dėmesį į švarią aplinką ir sveiką gyvenseną. 

Jau balandžio 19 d. kviečiame mokyklų, biudžetinių įstaigų ir kt. bendruomenes  prisijungti prie akcijos „Darom“ ir aktyviai dalyvauti tvarkant miesto teritorijas. 

Visus miesto gyventojus kviečiame prisidėti prie visuotinės tvarkymosi akcijos „Darom 2019“ balandžio 27 d. O, kad gera nuotaika lydėtų darbuojantis, talką pradėsime mankšta.  Tad susitinkame 10.00 val.  prie Visagino savivaldybės pastato (Parko g. 14). Vaikai iki 14 metų amžiaus, norintys dalyvauti akcijoje, turi ateiti su savo tėvais.
Gyvenkime švarioje ir sveikoje aplinkoje!

Asmuo kontaktams –  Inga Umbrasė, tel. 8 616 40 650, el. p. inga.umbrase@visaginas.l


Visagino savivaldybės administracijos infromacija

AKTUALU. VMI jau grąžino apie 14,9 mln. eurų GPM permokų
AKTUALU. VMI jau grąžino apie 14,9 mln. eurų GPM permokų

Suskubusiems gyventojų pajamų mokesčio (GPM) deklaracijas už praėjusius metus pateikti laiku ir norintiems susigrąžinti permokas jų jau grąžinta 14,9 mln. eurų. Tačiau beveik pusės tų, kurie deklaracijas pateikti privalo, - dar laukiama

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта