Visagino gyventojai ir vėl nukentėjo pirkdami prekes virtualioje erdvėje ir investuodami į kriptovaliutas!
Įvykiai ir kriminalas 08 03 2021 593 peržiūros

Visagino gyventojai ir vėl nukentėjo pirkdami prekes virtualioje erdvėje ir investuodami į kriptovaliutas!

Vienas iš sukčiavimo atvejų, kai žmogus skelbimų svetainėje Skelbiu.lt rado jį dominantį benzininį pjūklą, pervedė pinigus į nurodytą sąskaitą, tačiau prekės taip ir negavo. Visaginietis neteko 120 eurų. Kiti du sukčiavimo atvejai, kai buvo siūloma investuoti į kriptovaliutas. Vienas iš gyventojų neteko 1250 eurų, kitas – 2300 eurų. Raginame gyventojus nepamiršti - sukčiai veikia nuosekliai ir atkakliai, labai įtaigiai įtikinėja, naudojant specifinius investavimo terminus, skambina kelis kartus, atkakliai siūlo papildomai investuoti.

Dažniausiai investuoti į kriptovaliutas siūlo rusiškai kalbantys asmenys. Atkreipiame dėmesį, neatlikite skuboto ir neapgalvoto išankstinio mokėjimo ar mokėjimo avansu už produktus ar paslaugas įsigyjamas internetu. Pirkdami prekes, paslaugas, virtualias valiutas – visada būkite budrūs ir atsargūs, pasverkite riziką, kuri yra neišvengiama. Kritiškai mąstykite, kada siūlomos didelės nuolaidos ar ženkliai žemesnė kaina už realią prekės kainą.

Изготовление автомобильных ключей в Висагинасе.
Аварийное вскрытие автомобилей, восстановление ключей по родным замкам в случае утери. Работаем с выездом до 120 км от Висагинаса.
Car Keys Visaginas - доверьтесь профессионалам!
Тел. +370-625-85305.

Подробнее

Jei nukentėjote nuo sukčių elektroninėje erdvėje, praneškite policijai skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Saugokite savo turtą!!!

Visagino policijos komisariato informacija

Visaginas gali daugiau!
Visaginas gali daugiau!

Didžiuojuosi, kad mano komanda patikėjo mano galimybėmis ir iškėlė mano kandidatūrą į Visagino savivaldybės mero postą

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта