Visagino policijos pareigūnai surado dingusius nepilnamečius
Įvykiai ir kriminalas 07 11 2013 713 peržiūros

Visagino policijos pareigūnai surado dingusius nepilnamečius

Pirmadienį Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl trijų nepilnamečių dingimo. :::Į komisariatą kreipėsi Visagino Vaiko paramos centro direktorė, kuri pranešė, kad į centrą negrįžo iš socializacijos vaikų namų atvykę rudens atostogų auklėtiniai S. J., gim. 1997 m., ir T. B., gim. 2001 m. Apie D. S., gim. 1997 m., dingimą, kuris, kaip ir jo draugai, į Visaginą iš vaikų socializacijos centro atvyko atostogauti, pranešė giminaičiai. Tą pačią dieną T. B. pats grįžo į centrą ir papasakojo, jog nei jis, nei jo draugai nenori grįžti į socializacijos centrus, todėl pabėgo iš namų ir slapstosi. T. B. apie draugų buvimo vietą nieko pareigūnams nepasakė.

Visą pirmadienį dingusių vaikų ieškojo Prevencijos poskyrio pareigūnai, patruliai. Policija tikrino gyvenamuosius rajonus, sodų bendrijas ir miškus, tačiau berniukus pavyko surasti tik kitą dieną. D. S. ir S. J., kol policininkai „šukavo“ miestą ir miškus, linksmai leido laiką pas savo naują pažįstamąjį, kuris, kaip vėliau paaiškino policininkams, jau daugiau nei savaitę gyvena vienas, nes jo tėvai yra išvykę. Po kelių valandų derybų bei įkalbinėjimų, vaikai įsileido policininkus į butą ir sutiko grįžti į socializacijos namus.

Vienas iš šios istorijos herojų nuo 2008 m. iki 2013 m. vasario mėnesio, kol gyveno Visagino Vaiko paramos centre, į centrą negrįžo nakvoti 67 kartus...

utena.policija.lt

Stebuklo belaukiant...
Stebuklo belaukiant...

Šventinių renginių programa

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта