Visagino savivaldybė prašo informuoti apie žmones, kuriems reikia socialinės pagalbos
Visagine 01 04 2021 161 peržiūros

Visagino savivaldybė prašo informuoti apie žmones, kuriems reikia socialinės pagalbos

Susiklosčiusi pandeminė situacija, ilgai besitęsiantis karantinas daro įtaką įvairių visuomenės grupių gyvenimui, savijautai, psichologinei sveikatai.

Todėl Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius prašo Visagino gyventojų pranešti savivaldybės administracijai ar socialinių paslaugų įstaigoms, nurodant kontaktus, jei pastebėjote asmenis (pvz., vienišus kaimynus, pagyvenusius žmones), kuriems reikia socialinės pagalbos – negalinčius savimi pasirūpinti, išeiti įsigyti reikalingų maisto produktų, nusipirkti vaistų ir pan.

Bendruomenės nariai ar kiti suinteresuoti asmenys (kaimynai, pažįstami) raštišku prašymu tiesiogiai, paštu ar elektroniniu būdu, gali kreiptis į šias socialinių paslaugų įstaigas:

Nuomojamos gamybinės ir sandėliavimo patalpos Karlų k., Pramonės g.
Arendos kaina - 1-2 Eur/кv. m.
Geras privažiavimas.
Galimybė pritaikyti įvairiai veiklai.
Daugiau informacijos - telefonu +370-620-78694.

Подробнее

  • Į Visagino socialinių paslaugų centrą (tel. (8 386) 70 603, 8 610 78 093, el. paštas vspv@vsp.lt) dėl socialinių paslaugų senyvo amžiaus asmenims ir jų šeimoms, suaugusiems asmenims su negalia ir jų šeimoms ir kt.;
  • Į Visagino šeimos ir vaiko gerovės centrą (tel. (8 386) 75 280, el. paštas vsvgc@vsvgc.lt) dėl socialinių paslaugų vaikams su negalia ir jų šeimoms, suaugusiems asmenims su negalia ir jų šeimoms ir kt.;
  • Į Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (tel. (8 386) 34 561, 8 686 22 595, socparama@visaginas.lt).

Taip pat galima skambinti Emocinės paramos linijos trumpuoju Nr. 1809.

Nebūkite abejingi, nepraeikite pro šalį, jei žmogui reikia pagalbos!


Visagino savivaldybės administracijos informacija

UAB „Eldermonta“ vykdys apšvietimo modernizavimo darbus pėsčiųjų perėjose
UAB „Eldermonta“ vykdys apšvietimo modernizavimo darbus pėsčiųjų perėjose

Informuojame gyventojus, jog šiuo metu UAB „Eldermonta“, laimėjusi viešąjį pirkimą įgyvendinti priemonę iš programos „Darnaus judumo priemonių diegimas“, vykdo apšvietimo modernizavimo prie pėsčiųjų perėjų darbus žemėlapyje pažymėtuose vietose

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта