VMI Visagino padalinyje keičiasi mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas
Visagine 09 10 2019 143 peržiūros

VMI Visagino padalinyje keičiasi mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad nuo 2019 m. spalio 1 d. Visagino padalinyje mokesčių mokėtojai aptarnaujami pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 11.00 iki 17.00 val. (be pietų pertraukos), penktadieniais – nuo 11.00 iki 15.45 val. (be pietų pertraukos).

Svarbu, kad ir vietinių įstaigų darbuotojai žinotų apie darbo laiko pasikeitimą ir neatvyktų į Panevėžio AVMI Visagino padalinį tvarkytis mokestinių reikalų iki 11.00 valandos. Kalbame apie notarus, Darbo biržos, Savivaldybės, Sodros, Policijos komisariato, Maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinės žemės tarnybos, Žemės ūkio konsultavimo tarnybos, teismų, ligonių kasų ir kitų įstaigų atstovus. Būtume labai dėkingi už supratingumą ir pagalbą.

Priminsime, kad gyventojus visuomet raginame ir kviečiame aktyviai naudotis VMI e. paslaugomis, prisijungus prie „Mano VMI“ sistemos, Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) – gyventojas jomis naudojasi neišeidamas iš namų, norimu laiku – darbo dieną ar savaitgalį.

Daugiau informacijos mokesčių klausimais visuomet galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt

Visą aktualią informaciją mokesčių klausimais mokesčių mokėtojai gali sužinoti paskambinę Mokesčių informacijos centro specialistams telefonu 1882 ar apsilankę VMI interneto svetainėje www.vmi.lt. VMI Mokesčių informacijos centro trumpuoju telefonu 1882 teikiamos konsultacijos įrašomos ir yra lygiavertės rašytinėms.


Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

Gydytoja kardiologė kviečia pasikalbėti apie sveikatą ir ligas
Gydytoja kardiologė kviečia pasikalbėti apie sveikatą ir ligas

Visaginiečiai kviečiami į nemokamą paskaitą „Širdies ir kraujagyslių ligų prevencija“

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта