Vyriausybės kancleris A. Stončaitis: „Irklavimo bazė turi būti užbaigta – kito sprendimo nėra“
Visagine 04 02 2019 199 peržiūros

Vyriausybės kancleris A. Stončaitis: „Irklavimo bazė turi būti užbaigta – kito sprendimo nėra“

Sausio 25 d. į Visaginą atvyko Lietuvos Respublikos Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis. Jį lydėjo Seimo narys Algimantas Dumbrava, kuris kartu su mere Dalia Štraupaite inicijavo kanclerio apsilankymą mūsų mieste.

Pagrindinis vizito į Visaginą tikslas  patikrinti irklavimo bazės būklę, kad būtų galima padaryti išvadas dėl jos statybų baigimo. Be to, A. Stončaitį domino bendra situacija dėl projektų ir investuotojų atvykimo.

„Visagino judėjimas į priekį yra mūsų bendras uždavinys, ir merės, ir mano, kaip Seimo nario, ir vyriausybė, – pasakė A. Dumbrava. – Gerbiamasis kancleris buvo suinteresuotas ne tik irklavimo baze, IAE projektais, bet ir investuotojų atvykimu, tuo, ką dar reikia padaryti dėl „Intersurgical“ ir to verslo, kuris gali ateiti į Visaginą.

Apie visą tai kancleris Stončaitis praneš ministrui ir mes kartu ieškosime sprendimo būdų – Taryba turėtų prisiimti tam tikrus finansinius įsipareigojimus, o tada vyriausybei bus lengviau nuspręsti dėl jau pradėtų projektų finansavimo “.

Stončaitis apžiūrėjo irklavimo bazę ir stadioną, po ko jis atsakė į news.tts.lt redakcijos klausimą apie šio sporto objekto statybų užbaigimo galimybes.„Mano asmeninė nuomonė, tikriausiai, kaip ir bet kurio protingo žmogaus nuomonė – tokio objekto statybos neturėtų trukti 10 metų. Priešingu atveju jis moraliai pasensta, na ir ekonominiu požiūriu tai nėra pagrįsta: į Jūsų irklavimo bazės projektą jau investuota apie 800 tūkst. eurų valstybės ir savivaldybės lėšų, todėl reikia papildomai finansuoti šias statybas ir jas užbaigti “, – sakė vyriausybės kancleris.

Jis taip pat atkreipė dėmesį į šiuolaikinių irklavimo bazių svarbą ne tik Visaginui, bet ir visai Lietuvai: Mes apžiūrėjome elingus, pagal kuriuos matome, kiek jaunų žmonių užsiima irklavimu. Daugelis šių sportininkų vėliau tampa Lietuvos rinktinės nariais ir šlovina mūsų šalį. Irklavimo bazė turi būti užbaigta – kito sprendimo nėra. “

Ina Negoda

Vertė Lina Latyševa

news.tts.lt

Lietuvos bankas padės tirti galimus „Swedbank“ pinigų plovimo atvejus
Lietuvos bankas padės tirti galimus „Swedbank“ pinigų plovimo atvejus

Lietuvos bankas teiks pagalbą Švedijos ir Estijos priežiūros institucijoms atliekant tyrimą, kuriuo siekiama patikrinti viešumoje pasirodžiusią informaciją dėl galimų pinigų plovimo atvejų, siejamų su „Swedbank“ grupe

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта