Vyriausybės kancleris A. Stončaitis: „Irklavimo bazė turi būti užbaigta – kito sprendimo nėra“
Visagine 04 02 2019 415 peržiūros

Vyriausybės kancleris A. Stončaitis: „Irklavimo bazė turi būti užbaigta – kito sprendimo nėra“

Sausio 25 d. į Visaginą atvyko Lietuvos Respublikos Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis. Jį lydėjo Seimo narys Algimantas Dumbrava, kuris kartu su mere Dalia Štraupaite inicijavo kanclerio apsilankymą mūsų mieste.

Pagrindinis vizito į Visaginą tikslas  patikrinti irklavimo bazės būklę, kad būtų galima padaryti išvadas dėl jos statybų baigimo. Be to, A. Stončaitį domino bendra situacija dėl projektų ir investuotojų atvykimo.

„Visagino judėjimas į priekį yra mūsų bendras uždavinys, ir merės, ir mano, kaip Seimo nario, ir vyriausybė, – pasakė A. Dumbrava. – Gerbiamasis kancleris buvo suinteresuotas ne tik irklavimo baze, IAE projektais, bet ir investuotojų atvykimu, tuo, ką dar reikia padaryti dėl „Intersurgical“ ir to verslo, kuris gali ateiti į Visaginą.

Apie visą tai kancleris Stončaitis praneš ministrui ir mes kartu ieškosime sprendimo būdų – Taryba turėtų prisiimti tam tikrus finansinius įsipareigojimus, o tada vyriausybei bus lengviau nuspręsti dėl jau pradėtų projektų finansavimo “.

Stončaitis apžiūrėjo irklavimo bazę ir stadioną, po ko jis atsakė į news.tts.lt redakcijos klausimą apie šio sporto objekto statybų užbaigimo galimybes.„Mano asmeninė nuomonė, tikriausiai, kaip ir bet kurio protingo žmogaus nuomonė – tokio objekto statybos neturėtų trukti 10 metų. Priešingu atveju jis moraliai pasensta, na ir ekonominiu požiūriu tai nėra pagrįsta: į Jūsų irklavimo bazės projektą jau investuota apie 800 tūkst. eurų valstybės ir savivaldybės lėšų, todėl reikia papildomai finansuoti šias statybas ir jas užbaigti “, – sakė vyriausybės kancleris.

Jis taip pat atkreipė dėmesį į šiuolaikinių irklavimo bazių svarbą ne tik Visaginui, bet ir visai Lietuvai: Mes apžiūrėjome elingus, pagal kuriuos matome, kiek jaunų žmonių užsiima irklavimu. Daugelis šių sportininkų vėliau tampa Lietuvos rinktinės nariais ir šlovina mūsų šalį. Irklavimo bazė turi būti užbaigta – kito sprendimo nėra. “

Ina Negoda

Vertė Lina Latyševa

news.tts.lt

Nuoširdus ačiū viesiems!
Nuoširdus ačiū viesiems!

Ypatingai norime padėkoti Jums, visaginiečiai – Jūsų aktyvus dalyvavimas šventėje, šypsenos, geros emocijos ir atsiliepimai yra geriausias atlygis už įdėtą darbą

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта