Worl cleanup day – Pasaulinė aplinkos valymo diena
Visagine 12 09 2019 201 peržiūros

Worl cleanup day – Pasaulinė aplinkos valymo diena

„Darom“ akcija kviečia dalyvauti rugsėjo 20–22 d. „World Cleanup Day“

Kviečiame Jūsų komandą –  įmonę, organizaciją, klubą, mokyklą ar tiesiog grupę draugų ar šeimos narių dalyvauti pasaulinėje „World Cleanup Day“ – Pasaulinėje aplinkos valymo dienoje. Kadangi Lietuvoje šiukšlių vis mažėja – tiesiog siūlome praleisti laiką gamtoje ir pasidžiaugti paskutinėmis šiltomis dienomis. Itin rekomenduojame nacionalinius ir regioninius parkus, miškus, paežeres ir paupes. Pasiimkite keletą maišų ir jei rasite šiukšlių – surinkite jas ir geriausiai išsivežkite jas su savimi ar bent jau palikte tam skirtoje vietoje.

„World Cleanup Day“ dalyvauja ir nacionaliniai ir regioniniai parkai, kurie yra pasiruošę padėti dalyviams, tačiau dėl ribotų parkų žmogiškųjų išteklių kviečiame, jei įmanoma, patiems viskuo pasirūpinti.

Kadangi „World Cleanup Day“ vyksta 150 pasaulio valstybių, mes norime parodyti, kad Lietuvoje dalyvių iš tiesų yra daug.

Dalyvavimas yra pakankamai laisvas ir autonomiškas. Galite dalyvauti bet kur ir bet kuriuo metu. Tačiau, kad žinotume bendrą dalyvių skaičių labai prašome registruotis:

REGISTRACIJA DALYVIAMS: čia.

Nacionalinių ir regioninių parkų žemėlapis

Parkų sąrašas ir kontaktai

Kontaktai pasiteiravimui – el. p. draugai@mesdarom.lt, tel. 8 673 75 625.


Visagino savivaldybės administracijos informacija

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта