A. Veryga prakalbo apie izoliacijos laiko trumpinimą
Lietuva ir Baltijos šalys 12 10 2020 414 peržiūros

A. Veryga prakalbo apie izoliacijos laiko trumpinimą

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad izoliacijos trukmė gali trumpėti.

„Dėl izoliacijos trukmės sergantiems asmenims buvo pateiktos apibendrintos mokslininkų išvados. Yra tokių optimistinių dalykų, kad asmenys, kurie ir buvo užsikrėtę, bet jų simptomai lengvi, gana greitai tampa neužkrečiantys. Kalbame apie 10 dienų“, – žurnalistams sakė A. Veryga.

„Po šito pasitarimo peržiūrėsime izoliacijos taisykles ir gali būti, kad asmenims, kurie net ir buvo užsikrėtę, turėjo simptomų, izoliacija bus trumpesnė“, – pridūrė jis.

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 125 nauji užsikrėtimo COVID-19 atvejai. Iki šios dienos Lietuvoje iš viso patvirtinti 6248 infekcijos atvejai, praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).


ELTA

Dėl Covid-19 Lietuvos paštas imasi papildomų saugumo priemonių
Dėl Covid-19 Lietuvos paštas imasi papildomų saugumo priemonių

Pasak Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento atstovės Gintarės Kitovės, papildomos saugumo priemonės Lietuvos pašte įvedamos nuo spalio 26-osios. Kol kas jos galios iki lapkričio 9 dienos

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта