2011 m. gegužės 17 d. Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė susitiko su Baltarusijos Respublikos ambasados Konsulinio skyriaus vedėju Aleksandru Lukaševičiumi ir pirmuoju sekretoriumi Piotru Vinokurovu.:::Pažintinio vizito tikslas – susitikti ir susipažinti su Visagino savivaldybės mere, aptarti tolimesnio abipusiškai naudingo šalių bendradarbiavimo galimybes ir perspektyvas. Susitikime taip pat dalyvavo Visagino savivaldybės tarybos narys Olegas Davidiukas.
Susitikimo metu buvo aptarti klausimai, susiję su vizų išdavimu Lietuvos gyventojams, miesto kultūriniu gyvenimu. Merė atkreipė dėmesį į tai, kad Visaginas noriai užmegztų kaimyninius santykius su Baltarusijos miestu ir pasirašytų su juo bendradarbiavimo sutartį. Ji priminė, kad 2008 m. vasario 2 d. Visagine buvo pasirašytas susitarimas dėl Visagino savivaldybės ir Smargonės rajono partnerystės santykių sukūrimo ir bendradarbiavimo verslo, švietimo, kultūros ir meno, sporto, turizmo ir kitose srityse.
Konsulinio skyriaus vedėjas pasidžiaugė, kad Visagine sėkmingai puoselėjamos baltarusių tautinės tradicijos, veikia baltarusių kultūros centras „Krok“. Pasinaudodama proga, merė pakvietė pašnekovus rugpjūčio 12–13 d. į miesto šventę ir į „Visagino country“ festivalį. „Būtų šaunu, jeigu Jūs atvežtumėte į mūsų šventę savo šalies kultūros dalelę“, – sakė Dalia Štraupaitė. Atsisveikindama su svečiais Visagino savivaldybės merė įteikė jiems simbolines atminimo dovanas ir nuoširdžiai palinkėjo mūsų kaimynams baltarusiams sėkmės darbuose ir įgyvendinant gerus ir originalius sumanymus.
Visagino savivaldybės informacija
Baltarusijos respublikos ambasados atstovai Visagine.
Komentarai
Norint komentuoti, reikia prisijungti prie Facebook (Meta) paskyros
Visagine
kitos naujienos šiame skyriuje →
Visaginas: keliai, didvyris ir miesto šventė. Laida "Savaitės kontūrai" 2026 07 31 (video)
Visaginui 51: 10 dienų, dešimtys renginių
Atlikti tyrimai: Visagino ežero maudymosi vietos yra saugios maudynėms
Futgolfas Visagine – sportas, vienybė ir puikios emocijos
Boris Lukoškov: Daugiau onkologinėmis ligomis sergančių gyventojų galės gauti savivaldybės materialinę paramą
Gyventojų ir miesto svečių dėmesiui: Visagine vyks kompleksinės šaulių pratybos
Informuoja UAB „Visagino būstas“