Dėl karantino suvaržymų gegužės šaukimas į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ir rezervo mokymus atidėtas
Lietuva ir Baltijos šalys 06 05 2020 112 peržiūros

Dėl karantino suvaržymų gegužės šaukimas į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ir rezervo mokymus atidėtas

Lietuvos kariuomenė praneša šių metų gegužės mėnesį nevykdysianti šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą (NPPKT) ir parengtojo rezervo mokymus. Tai, kaip teigiama pranešime, daroma dėl besitęsiančio karantino suvaržymų, kurie nežymiai paveikė visų metų planuotų pašaukti karių planą.

„Pokyčiai kol kas yra nežymūs, tačiau karantino suvaržymai padarė tam tikros įtakos planuotų pašaukti karių skaičiui. Dėl karantino sustabdėme karo prievolininkų sveikatos patikrinimą, todėl šaukimo planas bus koreguojamas. Būsimus karius, kuriuos jau esame atsirinkę ir patikrinę iki karantino, turėjome perskirstyti, ir jei nebus papildomų suvaržymų metų bėgyje, tai šaukimo plane pokyčiai ir išliks nežymūs“, – sakė Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys.

Gegužės 11 dieną buvo suplanuotas šauktinių išvykimas į Karines jūrų pajėgas, o gegužės 9-ąją – rezervo karių išvykimas į mokymus Lietuvos kariuomenės mokykloje. Šių tarnybų datos yra atidėtos vėlesniam laikui iki atskiro Lietuvos kariuomenės vado nurodymo. Dėl kitų išvykimo į NPPKT ar rezervo mokymus datų pakeitimų kol kas nėra.

Karo prievolininkams išvykimo į tarnybą ar rezervo mokymus datos bus perkeltos vėlesniam laikui. Su kiekvienu karo prievolininku bus susisiekta individualiai ir suderintas naujas išvykimo į tarnybą laikas, sakoma Lietuvos kariuomenės pranešime.

Стенд развал-схождение. Ремонт подвески
Тел. 8-658-00414 

Подробнее

Karo prievolininkams nurodymai ir informacija su jų šaukimo procedūrų vykdymu yra skelbiama ir atnaujinama interneto svetainėje sauktiniai.karys.lt. Karo prievolininkai, esantys kalendorinių metų karo prievolininkų sąraše, privalo nuolat sekti jiems skelbiamą informacija ir nurodymus internete ir vykdyti duotus šaukimo nurodymus. Taip pat, visą informacija karo prievolininkams Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos regioninių padalinių specialistai suteiks elektroniniu paštu arba telefonu.

ELTA

Gamybos įmonė siūlo darbą
Gamybos įmonė siūlo darbą

Įmonė ieško buhalterės ir pardavimo vadovo/marketingo specialisto

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта