D. Kreivys: Lietuva atominę elektrinę gali pasistatyti ir viena
Energetika 30 01 2014 693 peržiūros

D. Kreivys: Lietuva atominę elektrinę gali pasistatyti ir viena

Įstrigus deryboms su Estija ir Latvija dėl bendros naujos branduolinės jėgainės statybos Lietuvoje, buvęs ūkio ministras Dainius Kreivys sako, kad Lietuva projekto galėtų imtis ir viena.:::

„Žiūrint į mūsų valstybės pajėgumus ir finansų sistemos, kuri kyla į vis naujas aukštumas, stabilumą, po kokių 2-3 metų – turint omenyje, kokie pigūs pinigai, ir įstojus į euro zoną tos palūkanos gal dar kris – Lietuva būtų pajėgi ir viena pasistatyti tą vieną bloką“, - Žinių radijo laidoje „Akiratyje – energetika“ trečiadienį sakė D. Kreivys.

Pasak jo, Visagino atominės elektrinės projektas yra komercinis, kurio savikaina – pakankamai nebloga. „Šiaurės Lenkijoje yra didžiulis trūkumas elektro energijos, Karaliaučiuje rusai matė komercinę perspektyvą šitam projektui, o mes pas save nematome?“ - sakė D. Kreivys.

„Ši Vyriausybė, kuri buvo taip tiesmukai prieš atominės elektrinės projektą, iki šiol jokios alternatyvos nepateikė, tik maždaug 15 kartų nukėlė atsakymą dėl Visagino atominės elektrinės“, - kalbėjo šešėlinis energetikos ministras D. Kreivys.

Krovinių pervežimas Visagine ir visoje Lietuvoje.
Užnešame ir išnešame daiktus, baldus, išvežame statybines ir kitas šiukšles ir t.t.
Tel.+370-628-14441, +370-625-45777
Грузовые перевозки по Висагинасу и всей Литве.
Заносим и выносим крупногабаритные вещи, вывозим строительный мусор и т.д. Тел. +370-628-14441, +370-625-45777

Подробнее

Lietuva per metus importuoja apie 60 proc. elektros energijos. Pagal šį rodiklį Lietuva yra daugiausiai elektros energijos importuojanti šalis ES.

delfi.lt

Pilietiškumo pamoka – koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai
Pilietiškumo pamoka – koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

LR Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo laiškas kūrybos ir menų akademijos bendruomenei tapo gražia iškilmingo renginio pradžia

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта