I. Šimonytė neatmeta galimybės, kad „Šeimų gynimo maršo“ organizatoriai siekia patekti į valdžią
Lietuva ir Baltijos šalys 17 06 2021 378 peržiūros

I. Šimonytė neatmeta galimybės, kad „Šeimų gynimo maršo“ organizatoriai siekia patekti į valdžią

Premjerė Ingrida Šimonytė neslepia mananti, kad vadinamojo „Šeimų gynimo maršo“ iniciatoriai brandina politines ambicijas ir galbūt siekia patekti į valdžią. Kartu, tikina Vyriausybės vadovė, jei būtų Vilniaus miesto mero vietoje, leidimą surengti dar vieną mitingą iniciatoriams, teigiantiems, kad yra reikalas ginti „tradicinę šeimą“, būtų suteikusi. Taip pat, akcentavo ji, jei būtų jos valia, leidimas surengti „Kaunas pride“ taip pat būtų išduotas.

„Aš manau, kad žmonėms reikšti savo nuomonę, jeigu jei tą daro taikiai ir nekelia viešos tvarkos pažeidimų, manau, kad tai yra fundamentali teisė ir ji turi būti gerbiama“, – „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė I. Šimonytė.

„Jei jau buvo išduotas leidimas renginiui Vingio parke, tai rasti būdą, kaip sutarti su organizatoriais ir išduoti leidimą jau po mėnesio esant kur kas geresnei epidemiologinei situacijai, tikrai buvo galima sutarimą šioje situacijoje rasti ir nepradėti dar papildomos diskusijos, kuri nėra, manau, vertinga“, – teigė premjerė.

Visgi I. Šimonytė sukritikavo „Šeimos gynimo maršo“ organizatorius, kurie antradienį pradėjo trijų dienų mitingą prie Seimo. Vyriausybės vadovei užkliuvo situacija, kai su protestuotojais prie Seimo atėjęs pasikalbėti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos Seime atstovas Matas Maldeikis renginio dalyvių buvo nušvilptas ir iškeiktas.

„Jei po šito žmonės nori vis dar sakyti, kad su jais kažkas nesikalba... Ir aš čia mintyje turiu konkrečiai tuos žmones, kurie susirinko prie Seimo, ne apskritai žmones, kurie turi kitą nuomonę. Labai sunku paskui sakyti, kad su tavimi niekas nesikalba, kai žmogų, kuris ateina su tavimi pasikalbėti, tu pasiunti toli „ant trijų raidžių“. Toks elgesys man labiau rodytų, kad tai yra politinės veiklos inicijacija. Aš manau, kad iš to bus kažkokios politinės ambicijos: galbūt partijos, galbūt judėjimai, galbūt kitokios aspiracijos patekti į valdžią“, – sakė ji.

Ремонт компьютеров - телефонов - планшетов - Установка программ - Заправка картриджей - Сервисный центр - Магазин У ДМИТРИЯ

Visaginas, Veteranų g. 2, ТЦ "Domino"
Тел. 8 647 60122

Подробнее

Nors, teigė I. Šimonytė, ir tokiuose siekiuose nieko blogo nėra, jos įsitikinimu, politikai turėtų įtampas visuomenėje mažinti, o ne eskaluoti.

„Manau, kad politikų priedermė, bent jau tų, kurie vertina Lietuvą kaip Vakarų demokratijos dalį ir norėtų, kad ji tokia išliktų, tai politikų priedermė yra tas įtampas mažinti“, – sakė I. Šimonytė.


ELTA

Pirmadienį šaukiamas VGT posėdis: reaguoja į Rusijos paskelbtą mobilizaciją
Pirmadienį šaukiamas VGT posėdis: reaguoja į Rusijos paskelbtą mobilizaciją

Kaip teigė prezidento patarėjas Ridas Jasiulionis, Valstybės gynimo tarybos metu bus svarstoma saugumo situacija regione bei paramos Ukrainai priemonės

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта