Ignalinos kredito unija siūlo seniai neregėtas terminuotų indėlių palūkanas
Reklama 25 03 2022 189 peržiūros

Ignalinos kredito unija siūlo seniai neregėtas terminuotų indėlių palūkanas

Ignalinos kredito unija savo klientams pavasarį siūlys bene did-

žiausias metines palūkanas už terminuotus indėlius visame regione. Unijos paskelbtos velykinės akcijos metu metinės palūkanos už naujus terminuotus galės siekti ir 3 proc. Tiek bus siūloma už penkerių metų laikotarpiui padėtą indėlį.

Už metų laikotarpiui padėtą indėlį unija mokės 2,3 proc. palūkanų, už dviejų metų – 2,35 proc., o, pavyzdžiui, ketverių metų – 2,5 proc.

„Neklysiu pasakiusi, kad tokių terminuotų indėlių palūkanų vartotojai seniai nematė. Paskutiniu metu jos retai kada perlipdavo vieno procento ribą. Manau, kad ši mūsų akcija yra puiki proga sąskaitose ar net namie pinigus laikantiems žmonėms juos įdarbinti“, – sako Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Anot jos, visuomenėje vis dar gajus mitas, kad norint padėti terminuotą indėlį, reikia turėti daug laisvų pinigų. „Tai nėra tiesa. Minimali terminuoto indėlio suma mūsų unijoje yra 125 eurai“, – teigia V. Čeponienė.

Unijos klientams patogu ir tai, kad palūkanas už šiuos indėlius jie gali gauti kas mėnesį arba pasibaigus indėlio laikotarpiui. Tiesa, pirmuoju atveju, pasirinkus mėnesinį palūkanų išmokėjimą, jos bus 0,1 proc. mažesnės.

Papildomą 0,1 proc. priedą prie palūkanų gaus tie unijos klientai, kurie ne trumpesnę nei 12 mėn. terminuoto indėlio sutartį pratęs dar bent tokiam pat laikotarpiui.

Pasinaudoti šiuo ypatingu pasiūlymu galima užsukus į bet kurį Ignalinos kredito unijos padalinį arba prisijungus prie unijos paslaugų internetinės sistemose- kreda.

Beje, būtina priminti ir tai, kad visi unijoje laikomi indėliai iki 100 tūkst. eurų dydžio, yra apdrausti valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ internetosvetainėje www.iidraudimas.lt.

Akcija vyks iki šių metų gegužės 15 dienos.

 

Lietuvos ir Estijos kariuomenių vadų susitikime aptarti ir bendri gynybos projektai
Lietuvos ir Estijos kariuomenių vadų susitikime aptarti ir bendri gynybos projektai

Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Estijos kariuomenės vadu generolu leitenantu Martinu Heremu

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта