JT: dabartinė karščio banga Europoje rodo, kas mūsų laukia ateityje
Įdomu žinoti 17 06 2022 771 peržiūros

JT: dabartinė karščio banga Europoje rodo, kas mūsų laukia ateityje

Ateityje karščio bangos, Jungtinių Tautų (JT) duomenimis, taip neįprastai anksti ir intensyviai, kaip šią savaitę Europoje, kils dažniau. „Tai, ką matome šiandien, deja, yra ženklas, kas mūsų laukia ateityje“, - penktadienį Ženevoje sakė Pasaulio meteorologijos organizacijos (PMO) atstovė Clare Nullis, atkreipdama dėmesį į klimato kaitą.

Itin aukštos temperatūros, kurios iš Šiaurės Afrikos išplito Pietų Europoje, o šį savaitgalį turėtų pasiekti ir Šveicariją bei Vokietiją, anot WMO, veikiau yra būdingos liepai ar rugpjūčiui.

Kai kuriose Ispanijos ir Prancūzijos dalyse termometrų stulpeliai šiomis dienomis kopė 10 padalų aukščiau nei šio metų laiko vidurkis. Ispaniją, Portugaliją, Vengriją ir Serbiją apėmusi sausra. JAV šios savaitės viduryje beveik trečdalis gyventojų sulaukė perspėjimų dėl kaitros.

Перевозка + грузчики
Перевозка мебели, бытовой техники, стройматериалов, вещей и т.д.
Вывоз старой мебели, строительного мусора.
Вывоз мусора из квартир, дач, гаражей и подвалов.
Перевозка грузов длиной до 6 м, грузоподъемность до 2,5 т.
+370-622-31044.

Подробнее

„Klimato kaitos padarinys yra tai, kad karščio bangos prasideda anksčiau ir yra dažnesnės bei stipresnės“, - aiškino C. Nullis. Tai lemia rekordinė šiltnamio efektą sukeliančių dujų koncentracija atmosferoje.


DPA-ELTA

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта