Los Andžele išdalinti prestižiniai „Oskarų“ apdovanojimai, geriausiu metų filmu pripažinta „Klajoklių žemė“
Įdomu žinoti 26 04 2021 101 peržiūros

Los Andžele išdalinti prestižiniai „Oskarų“ apdovanojimai, geriausiu metų filmu pripažinta „Klajoklių žemė“

Los Andžele naktį iš sekmadienio į pirmadienį įvyko 93-oji „Oskarų“ įteikimo ceremonija – išdalinti prestižiniai apdovanojimai už nuopelnus kine, informuoja BBC.

Geriausio filmo kategorijoje statulėlę iškovojo drama apie šiuolaikinius klajoklius „Klajoklių žemė“ (Nomadland), o juostą režisavusi Chloe Zhao pripažinta geriausia metų režisiere. Geriausio metų filmo kategorijoje, be „Klajoklių žemės“, varžėsi dar septynios juostos: „Tėvas“ (The Father), „Judas ir juodasis Mesijas“ (Judas and the Black Messiah), „Minari“, „Perspektyvi mergina“ (Promising Young Woman), „Metalo garsas“ (Sound of Metal), „The Trial of the Chicago 7“ ir „Mankas“.

Tai yra pirmas kartas, kuomet geriausia metų režisiere pripažinta rasinei mažumai priklausanti moteris. Pekine gimusi Chloe Zhao taip pat yra antra režisierė moteris Holivudo istorijoje, pelniusi šį apdovanojimą.

Geriausio aktoriaus apdovanojimas atiteko amerikiečių aktoriui ir prodiuseriui Anthony Hopkinsui, suvaidinusiam pagrindinį vaidmenį dramoje „Tėvas“. 83-ejų A. Hopkinsas tapo vyriausiu aktoriumi, sulaukusiu šio apdovanojimo. Dėl statulėlės A. Hopkinsas varžėsi su tokiais aktoriais, kaip velionis Chadwickas Bosemanas, Riz Ahmedas, Gary Oldmanas ir Stevenas Yeunas..

Geriausios metų aktorės vardą pelnė Frances McDormand, kuri dramoje „Klajoklių žemė“ atliko pagrindinį vaidmenį. Šioje kategorijoje taip pat rungėsi aktorės Viola Davis, Andra Day, Vanessa Kirby ir Carey Mulligan.

Работы на экскаваторе и бульдозере, самосвале с манипулятором, мини-экскаваторе, самосвале с полуприцепом, мини-самосвале (7,5 т). Услуги трала.
Все работы по формированию земли. Работы в садах, труднодоступной и сельской местности.
Тел. 8-606-65048, 8-601-21483.

Подробнее

Antro plano aktorių kategorijose geriausiai pasirodžiusiais pripažinti aktorius Danielis Kaluuya už pasirodymą juostoje „Judas ir juodasis Mesijas“ ir aktorė Yuh-Jung Youn už vaidmenį filme „Santuokos istorija“. Yuh-Jung Youn taip pat tapo pirmąja korėjiete, pelniusia „Oskarą“ už vaidybą.

93-ojoje „Oskarų“ teikimo ceremonijoje geriausiu dokumentiniu filmu pripažintas filmas „My Octopus Teacher“, o geriausia animacine juosta – „Siela“ (Soul).


ELTA

Gegužės 9 d. anapilin iškeliavo Vasilijus Fedorenko
Gegužės 9 d. anapilin iškeliavo Vasilijus Fedorenko

Atsisveikinimas vyksta šiandien, gegužės 12 d., iki 19.00 val. salėje „Tadora“

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта