Paskelbė, kada duris atvers pirmoji „H&M" parduotuvė
Kultūros ir sporto renginiai 31 07 2013 771 peržiūros

Paskelbė, kada duris atvers pirmoji „H&M" parduotuvė

Mažmeninės prekybos drabužiais tinklas „Hennes & Mauritz“ („H&M") pirmąją parduotuvę Lietuvoje atidarys rugpjūčio 24 d.:::3500 kv. m ploto parduotuvė bus atidaryta Vilniuje, prekybos centre „Akropolis“ .

Atidarymo proga „H&M“ planuoja akcijų pirkėjams: dovanų kortelių bei nuolaidų. „Klientai Lietuvoje jau daug metų pageidavo „H&M“ parduotuvių, ir štai pagaliau mes atvykome čia“, - sako Marika Pyykkö, „H&M“ vadovė Suomijoje ir Baltijos šalyse, - „Būdamas patarėju ir autoritetu aukštosios mados už prieinamą kainą srityje, „H&M“ nekantrauja kuo greičiau paskatinti apie madą nusimanančius Lietuvos pirkėjus įsigyti drabužius, kurie pabrėžtų jų stiliaus individualumą.”

Tinklas skelbia, kad prekiaus kolekcijomis moterims, vyrams bei vaikams, o taip pat aksesuarais, moterišku apatiniu trikotažu. Vėliau „H&M“ parduotuvės duris atvers ir Klaipėdos bei Šiaulių „Akropoliuose”.

Parduotuvės taip pat numatytos prekybos centruose „Panorama", „Ozas" ir „Gedimino 9”.

delfi.lt

183 Visagino pirmokai gaus dovanėles
183 Visagino pirmokai gaus dovanėles

Pirmoji dovanos dalis buvo įteikta pirmokams rugsėjo 1 d. Mokslo ir žinių dienos proga, o šią savaitę į savivaldybę atkeliavo antroji dalis – kuprinės, gertuvės ir indeliai maistui su savivaldybės herbu

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта