Policijos komisariato pranešimai
Įvykiai ir kriminalas 24 04 2018 1691 peržiūros

Policijos komisariato pranešimai

Balandžio 22 d. apie 21.40 val. Ignalinos r. sav., kelyje Kazokinė – Ceikiniai - Mielagėnai 13 km, vyras (blaivus) (g. 1974 m.) vairuodamas automobilį AUDI 80 AVANT, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir atsitrenkė į važiuojantį traktorių JOHN DEERE 4050, vairuojamą vyro (blaivus) (g. 1985 m.). Po eismo įvykio automobilio vairuotojas nugabentas į Visagino m. ligoninę kur jam nustatytas kairės kojos lūžis, smegenų sutrenkimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Balandžio 23 d. apie 05.28 val. pastebėta, kad iš UAB METEORIT TURAS patalpų, esančių Visagine, Partizanų g., dingo dėžutė su pinigais. Padaryta 1156,55 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

ЗАПРАВКА АВТОКОНДИЦИОНЕРОВ.
Комплекс услуг: Диагностика, опрессовка, ремонт, заправка.
+37065775741 Андрей

Подробнее

Utenos aps. VPK Visagino PK VS viršininko tarnybinis pranešimas, kad Visagino sav., s/b PAVASARIS, viename iš namelių vyras galimai turi naminės degtinės gaminimo aparatą, kuriuo gamina naminę degtinę ir parduoda. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Utenos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pranešimas

Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą
Socialdemokratai apie „Ignitis“: užsiauginome monstrą

Socialdemokratai ragina į problemą žvelgti plačiau

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта