Prašo paaiškinti, kodėl nesiderėta dėl pigesnių dujų
Energetika 10 02 2012 571 peržiūros

Prašo paaiškinti, kodėl nesiderėta dėl pigesnių dujų

Energetikos viceministras Arvydas Darulis ketvirtadienį oficialiai kreipėsi į bendrovę „Lietuvos dujos“, prašydamas paaiškinti, kodėl „Lietuvos dujos“ pagal nustatytas procedūras nesikreipė į „Gazprom Export“ dėl dujų importo kainos Lietuvai sumažinimo.:::Viceministras taip pat prašo bendrovės generalinį direktorių Viktorą Valentukevičių pateikti atsakymą, kodėl „Lietuvos dujos“ apskritai tuo klausimu nesiderėjo su „Gazprom Export“.
Antradienį „Gazprom Export“ vadovas Aleksandras Medvedevas, viešėdamas Vilniuje, viešai pripažino, kad Lietuvai parduodamos dujos yra brangesnės nei už jas moka Estija ar Latvija. A. Medvedevas aiškino, kad su latvių ir estų dujų bendrovėmis, skirtingai nuo „Lietuvos dujų“, rusai sutarė dėl naujų sutarčių bei tiekimo sąlygų. Taip pat svečias pažymėjo, kad komerciniai ir investiciniai klausimai neturėtų būti siejami.
Anot Vyriausybės už derybas dėl dujų kainos bei tiekimo sąlygų yra visiškai atsakingos „Lietuvos dujos“. Lietuvos Vyriausybė teturi 17,7 proc. „Lietuvos dujų“ akcijų, todėl įtakos nei sprendimų priėmimui, nei derybų eigai dėl dujų tiekimo sutarčių neturi.
Lrt.lt
G. Landsbergis: Vokietijos sprendimas dislokuoti Lietuvoje brigadą yra vertas pagarbos ir padėkos
G. Landsbergis: Vokietijos sprendimas dislokuoti Lietuvoje brigadą yra vertas pagarbos ir padėkos

Savo kalboje ministras taip pat pažymėjo, kad Ukrainos pergalė prieš Rusijos režimą yra būtina siekiant užtikrinti visos Europos saugumą

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта