Pramonininkų konfederacijos prezidentas: tikimės, kad ekonomika naujai valdžiai išliks prioritetas
Lietuva ir Baltijos šalys 12 10 2020 131 peržiūros

Pramonininkų konfederacijos prezidentas: tikimės, kad ekonomika naujai valdžiai išliks prioritetas

Sekmadienį šalyje įvykus pirmajam Seimo rinkimų turui, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Vidmantas Janulevičius sako, kad verslo atstovai rezultatus vertina palankiai ir tikisi, kad naujajai valdžiai ekonominiai klausimai išliks prioritetiniai.

„Rinkimus vertiname palankiai ir tikimės, kad ekonomika kaip buvo prioritetas prieš tai buvusių valdančiųjų, taip išliks ir ateityje. Bet reikėtų palaukti tų dviejų savaičių, nes matome, kad centro kairės ar centro dešinės flange kai kurios partijos gali susikeisti vietomis ir koalicija gali būti visai kitokia“, – Eltai sakė V. Janulevičius.

„Džiaugiamės, kad tie, kas praėjo 5 proc. barjerą, pradedant Tėvynės Sąjunga, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) ir ta pačia Darbo partija, (...) socialdemokratais ir liberalais, jų visų programose verslas ir ekonomika yra atspindėti, ir gana ženkliai“, – pridūrė LPK prezidentas.

Tiesa, jis atkreipė dėmesį, kad, pavyzdžiui, Darbo partijos siūlymai dėl 1289 eurus siekiančio vidutinio atlyginimo yra „labiau optimistiniai.“

„Tikėkimės, kad tas atlyginimas bus pasiektas, bet jau po pandemijos. Jeigu Lietuva eis tokiais gerais keliais kaip iki šiol, kad poveikis ekonomikai buvo vienas iš mažiausių Europos Sąjungoje, tai galimai tie dalykai kažkada išsipildys, bet jeigu atėjus į valdžią juos būtų bandoma įgyvendinti pandemijos metu, tai būtų katastrofa Lietuvos verslui. Turime konkuruoti globalioje Europoje ir šiandien mūsų sąlygos bus pratesnės negu kitų kaimyninių šalių“, – sakė V. Janulevičius.

Ремонт компьютеров - телефонов - планшетов - Установка программ - Заправка картриджей - Сервисный центр - Магазин У ДМИТРИЯ

Visaginas, Veteranų g. 2, ТЦ "Domino"
Тел. 8 647 60122

Подробнее

Išankstiniais Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, geriausiai pirmajame ture pasirodė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – už juos balsavo 24,80 proc. rinkėjų. Antroje vietoje – LVŽS su 17,50 proc. balsų, trečia – Darbo partija, už kurią balsavo 9,47 proc. rinkėjų. Ketvirti – labai nedaug nuo „darbiečių“ atsilikę socialdemokratai su 9,26 proc. rinkėjų palaikymu.

5 proc. slenkstį peržengė ir į Seimą taip pat patenka Laisvės partija (9,02 proc.) ir Liberalų sąjūdis (6,79 proc.).


ELTA

Dėl Covid-19 Lietuvos paštas imasi papildomų saugumo priemonių
Dėl Covid-19 Lietuvos paštas imasi papildomų saugumo priemonių

Pasak Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento atstovės Gintarės Kitovės, papildomos saugumo priemonės Lietuvos pašte įvedamos nuo spalio 26-osios. Kol kas jos galios iki lapkričio 9 dienos

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта