Prezidentas susitiko su išrinktuoju Europos Vadovų Tarybos pirmininku
Lietuva ir Baltijos šalys 06 09 2019 171 peržiūros

Prezidentas susitiko su išrinktuoju Europos Vadovų Tarybos pirmininku

Pirmojo darbo vizito Briuselyje metu Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su išrinktuoju Europos Vadovų Tarybos pirmininku Charles'iu Micheliu.

Susitikime, kaip praneša Prezidentūra, buvo aptarti Europos Sąjungos darbotvarkės ir daugiametės finansinės programos 2021–2027 m. klausimai. Šalies vadovas pasinaudojo proga priminti Lietuvos energetinio saugumo tikslus, akcentavo Astravo atominės elektrinės branduolinę grėsmę visai Europos Sąjungai. G. Nausėda išreiškė lūkestį, kad būsimasis pirmininkas palaikys Baltijos šalis diskusijoje su Baltarusija, kad būtų pašalinti Europos Sąjungos streso testų identifikuoti Astravo AE trūkumai.

Susitikime dėmesys nukreiptas ir į klimato kaitos problemas, kurioms reikalingas sistemingas pokyčių įgyvendinimas susivienijus visoms ES narėms. Klimato kaita – vienas iš strateginių ES veiklos prioritetų, kuriai išskirtinį dėmesį teikia ir Lietuva.ELTA

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта