Ruduo – ne liūdesio metas, o galimybė tapti dar gražesnei!
Reklama 13 09 2021 107 peržiūros

Ruduo – ne liūdesio metas, o galimybė tapti dar gražesnei!

Kas gali padėti moteriai atrodyti dešimtmečiais jaunesnei po pirmosios procedūros be operacijos, ilgo atsigavimo laikotarpio ir didelių investicijų?

Populiariausios yra tos procedūros, po kurių rezultatas iškart pastebimas ir išlieka ilgai. Tai – rūgštinis pilingas, odos praturtinimas deguonimi naudojant OXYNERGY aparatą ir naujovė - nechirurginis veido odos pakėlimas su HIFU SMAS technologija.

Štai rudens „trijų kosmetologijos banginių“ sąrašas:

1. Nechirurginis veido odos pakėlimas su HIFU SMAS;

2. Rūgštinis salono pilingas;

3. Deguonies mezoterapija.

 

1. NECHIRURGINIS VEIDO ODOS KĖLIMAS SU HIFU SMAS

UTIMS yra pirmasis pasaulyje „Centerless HIFU.” 4D HIFU – pažangi, sertifikuota, naujos kartos neinvazinė ultragarso procedūra, skirta veiksmingam veido bei kūno odos atjauninimui, stangrinimui, patempimui, kontūravimui ir apimčių mažinimui. Tai odos „liftingas” be operacijos!

Naujausia HIFU technologija leido maksimaliai sumažinti nemalonius pojūčius procedūros metu. Nėra poprocedūrinio gijimo laikotarpio.

Didelio intensyvumo fokusuotas ultragarsas (HIFU) sukelia molekulių vibraciją bei terminį efektą, tiesiogiai tiekia šilumos energiją odai ir poodiniam audiniui, kuris gali stimuliuoti ir atnaujinti odos kolageną ir taip pagerinti tekstūrą ir sumažinti odos suglebimą. Taip pat šie procesai paskatina baltymų kojaguliaciją tiek dermoje, tiek SMAS (angl. superficial musculoaponeurotic system) – paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos – sluoksnyje. Taip padidėja kolageno kiekis, kuris sustangrina ir pakelia odą.

4D HIFU skleidžiama energija nepažeidžia aplinkinių audinių, nepaisant to, kad ultragarsas prasiskverbia giliau nei lazeris ar kiti prietaisai, ir pasiekia jau minėtą SMAS sluoksnį (4,5 mm nuo odos paviršiaus) – būtent šį sluoksnį plastikos chirurgai pakelia operacijos metu, o HIFU jį pasiekia netaikant jokio chirurginio metodo.

Ši procedūra tiesiogine prasme pasiekia veido patempimo ar kūno pakėlimo rezultatus be jokių invazinių operacijų ar injekcijų ir be jokio pašalinio poveikio.

Kaip veikia HIFU procedūra?

Skirtingai nuo lazerių HIFU ultragarso energija neveikia odos paviršiaus. Taikant gydymą, aukšto intensyvumo fokusuotas ultragarso energijos becentris impulsas tiksliai yra siunčiamas į giliausius odos sluoksnius, kuriuose paskirsto šiluminę energiją. Taip yra stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, suaktyvinami atsinaujinimo procesai, grąžinamas veido ir kūno odos elastingumas, stangrumas, tvirtumas, mažėja odos glebimas.

Kokiose srityse atliekamas HIFU UTIMS veido ir kūno odos stangrinimas, patempimas?

HIFU procedūros nauda:

- tvirtesnė, stangresnė, ženkliai jaunesnė oda;

- mažėja odos glebimas;

- nechirurginė, neinvazinė procedūra;

- nėra gijimo laikotarpio, nereikalauja poprocedūrinės priežiūros;

- natūraliai atrodantys rezultatai.

Rezultatas išlieka mažiausiai du metus.

 

2. RUGŠTINIS PILINGAS

Rūgštinis pilingas – tai paviršinių odos ląstelių eksfoliacija (pašalinimas) naudojant rūgštį, kuri denatūruoja ląstelių baltymus ir suardo jų struktūrą. Tokiu būdu stimuliuojamas odos atsinaujinimas per naujų ląstelių gamybą, kolageno ir elastino sintezę, pagerinama odos tekstūra. Tai yra populiarus, saugus ir klinikinėmis studijomis patvirtintas dermatologinis gydymas. Procedūra atliekama veido, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse.

Kokias problemas sprendžia ši procedūra?

Cheminiam pilingui atlikti naudojame hidroksirūgštis (glikolio, migdolų, pieno, piruvo, salicilo ir kt.) trichloracto rūgštį. Koreguojame:

- pigmentines dėmes ir kitus odos pakenkimus,

- saulės padarytą žalą,

- papilkėjusią veido spalvą,

- odos nelygumus,

- elastingumo trūkumą,

- aknę.

Kokio rezultato tikėtis?

Rezultatas gaunamas greitas ir akivaizdžiai pastebimas. Po procedūros oda tą dieną būna paraudusi, galimas odos kaitimo jausmas, po kelių dienų oda pradeda luptis, intensyvumas priklauso nuo naudotos rūgšties stiprumo. Po savaitės veidas tampa labiau spindintis, skaistesnis, tonas lygesnis, oda tampa švelni bei glotni, sumažėja odos riebaluotumas, oda prisipildo drėgmės, todėl naudojamos kosmetinės priemonės (serumai ir kremai) tampa efektyvesni.

Kaip atliekama procedūra?

Mūsų gydytojas dermatologas įvertins Jūsų problemą ir pritaikys rūgštį pagal Jūsų odos tipą.

Pilingas trunka apie 15 minučių ir susideda iš kelių etapų, priklausomai nuo naudojamo produkto protokolo.

Rūgštinio pilingo kursą sudaro 3-5 procedūros, atliekamos kas 10-14 dienų. Kursas gali būti kartojamas du kartus per metus.

Kaip elgtis po procedūros?

Vengti visą gydymo laikotarpį ir 1 mėn. po jo tiesioginių saulės spindulių. Naudoti fotoapsauginį kremą (SPF 50) ryte, kad užtikrintumėte gerą apsaugą ir išvengtumėte pigmentinių dėmių atsinaujinimo.

Nenaudoti nepatikrintų ar iki šiol niekada nenaudotų kosmetinių priemonių, nes AHA/BHA, TCA rūgštys daug kartų sustiprina bet kokios kosmetinės priemonės poveikį.

Pirmas dienas po procedūros riboti dekoratyvios kosmetikos priemonių naudojimą.

Kuo išskirtinė ši procedūra?

Gali būti derinama su kitomis estetinėmis procedūromis, nes padidina jų efektyvumą. Tinkama atlikti rūgštinį pilingą prieš mezoterapiją, biorevitalizaciją. Vienos procedūros metu rūgštinį pilingą kombinuojant su hialurono užpildų injekcijomis siekiama pagerinti bendrą odos būklę ir kartu formuoti veido kontūrą bei koreguoti raukšles.

 

3. OXY DERMIE – DEGUONIES MEZOTERAPIJA BE INJEKCIJŲ!

Įpratę prie skubėjimo ir lėkimo ieškome tik to, kas veikia efektyviausiai ir greičiausiai. Taip pat ir su mūsų oda, siekiame rūpintis ja, bet norime greitų ir pačių geriausių rezultatų. Todėl jums siūlome OXY DERME deguonies mezoterapiją, kuri veido odai suteiks ypatingą šviežumo ir jaunystės jausmą. Klientės šią procedūrą dažnai palygina su ilgu pasivaikščiojime miške!

Kas yra deguonies terapija ir ką ji daro?

Deguonies terapija – tai revoliucinis odos atjauninimo metodas, drėkinantis ją ląstelių lygyje, mažinantis raukšles ir prisotinantis energijos.  Deguonies mezoterapijos be injekcijų metodas leidžia įvesti veikliąsias medžiagas giliai į odą, nenaudojant adatų, be skausmo, be šalutinio poveikio, neturi amžiaus apribojimų, po procedūrų nereikalingas atsikūrimo laikotarpis!

Procedūros deguonies aparatu yra moksliškai pagrįstas būdas, leidžiantis panaudoti gryno deguonies (96 %) parcialinio (arba dalinio) slėgio padidėjimą sklandžiam veikliųjų medžiagų įvedimui į sunkiausiai pasiekiamus gilesnius epidermio sluoksnius, ir toliau veikliosios medžiagos prasiskverbia į pamatinį ląstelių sluoksnį, kur jos sudaro astargas (rezervą).

Deguonies mezoterapija be injekcijų leidžia dar ilgą laiką naudoti šias atsargas, nes saugomos aktyviųjų medžiagų dalelės gali lengvai pasiskirstyti kituose odos sluoksniuose. Procedūrose naudojamos specialios mažos molekulinės masės serumai, sukurti įvairioms veido, kūno ar galvos odos problemoms spręsti: lėtina senėjimo procesus, veikia priešuždegimiškai, atgaivina, balina, turi botulino toksino poveikio efektą.

Kaip vyksta ši procedūra?

Procedūros metu yra naudojamas novatoriškas Oxy aparatas, kuriame vyksta sudėtingi technologiniai procesai, kurių metu susidaro grynas koncentruotas deguonis (96 %). Deguonies procedūros poveikio pagrindą sudaro tai, kad epidermio ląstelės deguonį gauna ne iš kraujo, o tiesiogiai iš oro, kuriame yra tik 16–20 % deguonies. Suspaustas deguonis kartu su aktyviu serumu pasiskirsto odoje, – taip serumas įvedamas į epidermį iki pat pamatinio sluoksnio. Prisotinus odą deguonies, normalizuojama medžiagų apykaita, greitėja regeneracijos procesai, atsikuria sveikos odos ir plaukų išvaizda. Sinerginis dviejų technologijų veikimas – grynasis deguonis kartu su aktyviais serumų komponentais – suteikia daug didesnį poveikį negu kitos analoginės procedūros.

Kam skirta ši procedūra?

Deguonies terapija  yra visiškai neinvazinė, neskausminga, kosmetinė alternatyva klasikinei mezoterapijai atliekama labai maloniai – procedūros metu jaučiama tik vėsi koncentruoto deguonies srovė. Atsižvelgiant į pasirinktą serumą, atitinkamas rezultatas gaunamas vos per 20 minučių ir matomas jau po pirmosios procedūros! Deguonies mezoterapija be injekcijų puikiai tinka ir gali būti derinama su rūgštiniu šveitimu, mikrodermabrazija, mikroadatine ir ultragarso terapija. Procedūra visiškai saugi, todėl tinka tiek vyrams, tiek moterims, o amžius neribojamas.

Deguonies mezoterapijos be injekcijų pranašumai:

- procedūros nepažeidžia odos paviršiaus ir yra visiškai neskausmingos, ypač lyginant su invaziniais metodais,

- rezultatas matosi iš karto ir išlieka ilgam,

- procedūra nesukelia jokio diskomforto,

- po procedūros nebūna komplikacijų, nėra šalutinio poveikio,

- procedūrai atlikti nėra amžiaus apribojimo ir kontraindikacijų,

- po procedūros nereikalingas atsikūrimo laikotarpis.

Procedūros poveikis:

- deguonies terapija yra puikus odos priežiūros būdas, tinkantis ne tik veido, bet ir galvos odai;

- deguonies mezoterapija be injekcijų skatina plaukų augimą, jie tampa stipresni ir elastingesni, natūraliai blizga, atkuriamas galvos odos drėgmės balansas;

- reguliariai atliekant procedūras, oda įgauna natūralią ir sveiką išvaizdą;

- procedūra leidžia pakankamai greitai atsikratyti pigmentinių dėmių bei inkštirų;

- atkuriamas odos elastingumas ir stangrumas;

- oda giliai drėkinama;

- lyginamos smulkios ir gilios mimikos raukšlės;

- gerinama mikrocirkuliacija, skatinanti ląstelių prisisotinimą deguonimi;

- stiprinamas apsauginis odos barjeras;

- tarpląstelinė limfa, jungiamasis audinys ir pamatinis sluoksnis prisotinami deguonies.

Deguonies terapijos(mezoterapijos) procedūra rekomenduojama esant:

- sumažėjus odos stangrumui ir elastingumui;

- deguonies trūkumui;

- mimikos ir amžiaus raukšlėms;

- fotosenėjimo požymiams;

- sausai, dehidratuotai odai;

- pabrinkimų ir tamsių ratilų paakiuose profilaktikai bei pašalinimui;

- hiperpigmentacijos korekcijai;

- jaunatvinių spuogų (aknės) gydymui ir profilaktikai;

- odos atsikūrimui po mikrodermabrazijos, cheminio švietimo, lazerio procedūrų, nudegimų;

- praradus odos skaistumą;

- plaukų slinkimui, lėtam jų ataugimui.

Kiek reikia procedūrų, kad būtų pasiektas rezultatas?

Priklausomai nuo pasirinkto serumo atitinkamas rezultatas gaunamas vos per 20 minučių jau po pirmos procedūros! Siekiant geriausio rezultato, procedūrų kursas vidutiniškai - nuo 4 iki 6 kartų, kartą per savaitę, vėliau rezultatams išlaikyti - palaikomosios procedūros vieną kartą per mėnesį.

Specialistė-mezoterapeutė, turinti medicininį išsilavinimą, Viktorija Puzinenė. Priėmimas vyksta specialiai įrengtame grožio salone klinikoje „Sedulinos sveikatos centras“ (Tarybų g. 6) Taip pat Utenoje, adresu g. Kupiškio g., 51 salonas „Esteem“.

Norėdami gauti papildomos informacijos ir užsiregistruoti nemokamai konsultacijai, skambinkite tel. 8 612 61703 (Viktorija).

Akcija „Visa „Baltica“ šoka 2021“ kviečia įsisukti į šokio sūkurį
Akcija „Visa „Baltica“ šoka 2021“ kviečia įsisukti į šokio sūkurį

Sukimės viename, bendrame, visus susiejančiame šokio sūkuryje!

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта