SEB įspėja apie sukčių platinamas melagingas SMS žinutes
Lietuva ir Baltijos šalys 30 06 2020 180 peržiūros

SEB įspėja apie sukčių platinamas melagingas SMS žinutes

SEB bankas sulaukė pranešimų apie šiuo metu sukčių siunčiamas trumpąsias SMS žinutes, kuriose žmonės informuojami apie neva iš banko gautą pranešimą ar kviečiami atnaujinti programėlės „Smart-ID“ paskyrą, atsiunčiama nuoroda į netikrą interneto banko svetainę.

Anot banko, taip sukčiai bando išvilioti prisijungimo prie interneto banko duomenis ir pasisavinti svetimas lėšas.

Bankas įspėja klientus būti budrius – neatidaryti tokių nuorodų ir nevesti savo prisijungimo duomenų į netikrą svetainę.

„Rekomenduojame neatidaryti SMS žinutėmis siunčiamų nuorodų, o atidarius interneto svetainę visada patikrinti naršyklės adreso lauką ir įsitikinti, kad tai yra oficiali interneto banko svetainė. Klientus raginame išlikti budrius ir visada kritiškai vertinti gaunamus pranešimus, kuriuose yra prašymai atidaryti atsiųstą priedą ar nuorodą, įvesti prisijungimo prie interneto banko duomenis“, – pranešime sako SEB banko Prevencijos departamento direktorius Audrius Šapola.

Ремонт квартир. Потолки. Стены. Покраска. Обои. Сантехника. Кафель - ванные комнаты и туалеты. Электрика.
Тел. 8 615 91798

Подробнее

Bankas įspėja klientus, kad svarbu patikrinti, kad vesdami savo prisijungimo duomenis, būtų atsidarę tikrą SEB interneto svetainę e.seb.lt. Taip pat bankas savo klientams nesiunčia ir sutrumpintų nuorodų į interneto banką.

ELTA

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Valstybės dienos proga
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Valstybės dienos proga

Liepos 6 d. – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта