„Swedbank“ plečia galimybes atsiskaityti išmaniaisiais daiktais – žiedais, apyrankėmis, raktų pakabukais
Įdomu žinoti 30 08 2021 593 peržiūros

„Swedbank“ plečia galimybes atsiskaityti išmaniaisiais daiktais – žiedais, apyrankėmis, raktų pakabukais

„Swedbank“ plečia siūlomų bekontakčių atsiskaitymo būdų pasirinkimą pristatydamas „Fidesmo Pay“ ir „Manage-Mii“ paslaugas. Jos banko klientams leis turimą „Mastercard“ debeto ar kredito kortelę susieti su įvairiais išmaniaisiais dėvimaisiais įrenginiais: apyrankėmis, žiedais, raktų pakabukais ir panašiai, ir naudotis jais atsiskaitant fizinėse vietose, kuriose įrengti bekontakčių atsiskaitymų terminalai.

„Mūsų duomenimis, šiandien beveik 3 iš 4 atsiskaitymų debeto ar kredito kortele yra bekontakčiai. Gyventojai per trumpą laiką įprato naudotis šiuo greitu, patogiu ir saugiu būdu sumokėti už prekes ir paslaugas. Banko palaikomų atsiskaitymo būdų pasiūlą papildydami „Fidesmo Pay“ ir „Manage-Mii“ integracija, klientams siūlome dar platesnes galimybes atsiskaityti jų pasirinktu būdu įvairiose fizinėse prekybos ir paslaugų vietose“, – pranešime cituojama „Swedbank“ Klientų aptarnavimo tarnybos vadovė Jūratė Gumuliauskienė.

Pasak J. Gumuliauskienės, išplėstas bekontakčių atsiskaitymų palaikymas banko klientams leis turimas korteles susieti su įvairių gamintojų nešiojamais įrenginiais − apyrankėmis, žiedais, akiniais, išmaniaisiais drabužiais ir įvairioms kitomis daiktų interneto naujovėms.

„Swedbank“ duomenimis, įvairius išmaniuosius įrenginius atsiskaitymams šiuo metu naudoja jau daugiau kaip 121 tūkst. banko klientų, o nuo šių metų pradžios šis skaičius yra išaugęs per 50 proc. Tuo metu bekontakčių atsiskaitymų išmaniaisiais įrenginiais apimtis palyginamuoju laikotarpiu ūgtelėjo dar smarkiau – net 3,2 karto.

По самой высокой цене скупаем в Литве леса (зрелые, молодые, на дрова, срубленные), землю, усадьбы.
Тел. 8-676-41155.

Подробнее

Vienas „Swedbank“ klientas bekontakčiu būdu su išmaniaisiais įrenginiais per mėnesį atsiskaito 23 kartus, o vieno atsiskaitymo suma siekia vidutiniškai apie 12 eurų.

Įtraukdamas „Fidesimo Pay“ ir „Manage-Mii“ paslaugas į savo skaitmeninių mokėjimo sprendimų portfelį, „Swedbank“ siekia savo klientams pasiūlyti dar daugiau patogesnių būdų naudotis kasdiene bankininkyste. „Swedbank“ klientai iki šiol galėjo naudotis „Apple Pay“, „Google Pay“ ir kitais šiuolaikiniais atsiskaitymo būdais.


ELTA

Prieš sezoną policija dviračių ir paspirtukų vairuotojams primena dar kartą atsiversti KET: pažeidus taisykles, gresia baudos iki 230 eurų
Prieš sezoną policija dviračių ir paspirtukų vairuotojams primena dar kartą atsiversti KET: pažeidus taisykles, gresia baudos iki 230 eurų

Prasidedant elektrinių paspirtukų ir dviračių sezonui, Lietuvos kelių policijos tarnyba šių transporto priemonių vairuotojams primena, kad jie yra viešojo judėjimo dalyviai

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта