Užsienio reikalų ministras įteikė „Aukso paukštės“ apdovanojimą geriausiam užsienio lietuvių mėgėjų meno kolektyvui
Kultūros ir sporto renginiai 08 07 2014 180 peržiūros

Užsienio reikalų ministras įteikė „Aukso paukštės“ apdovanojimą geriausiam užsienio lietuvių mėgėjų meno kolektyvui

Liepos 6-ąją pasaulį apskriejus „Tautiškai giesmei“, kuri taip pat vainikavo jubiliejinę Dainų šventę, Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius JAV Čikagos lietuvių meno ansamblio „Dainava“ vadovui Dariui Polikaičiui įteikė išskirtinį apdovanojimą – „Aukso paukštę“.:::

Apdovanojimas skirtas geriausiam užsienio lietuvių mėgėjų meno kolektyvui ir jo vadovui už Lietuvos kultūros ir dainų švenčių tradicijų puoselėjimą.

„Lietuviška daina gyva įvairiose pasaulio šalyse. Už tai esame dėkingi tautiečiams, toli nuo Tėvynės suburiantiems lietuviškus meno kolektyvus“, – įteikdamas apdovanojimą sakė ministras.

D. Polikaitis gimė ir augo Čikagoje. Nuo 1988-ųjų vadovauja ansambliui „Dainava“, kuris atlieka ne tik žinomus lietuvių ir kitų šalių kompozitorių kūrinius, bet ir nuolat puoselėja lietuvišką liaudies dainą. 2002 m. ansamblis išleido lietuviškų dainų kompaktinę plokštelę „Kur giria žaliuoja“.

Teikiame ekskavatoriaus, buldozerio, savivarčio su manipuliatoriumi, negabaritinių krovinių pervežimo paslaugas.
Atliekame visus žemės formavimo darbus, kasame, stumdome, nešiojame statybinę, žemės ūkio ar kitą negabaritinę tehniką.
Tel. 8-606-65048, 8-601-21483.

Подробнее

D. Polikaitis taip pat dirigavo ankstesnėse dainų šventėse Lietuvoje 1994, 1998 ir 2003 metais. Jis – 2006 m. Šiaurės Amerikos lietuvių dainų šventės kūrybinio komiteto narys, 1997 m. buvo apdovanotas JAV lietuvių bendruomenės Kultūros tarybos muzikos premija.

„Aukso paukštės“ nominacija įsteigta 2007-aisiais. Tai dar viena paskata sutelkti lietuvių diasporą valstybei stiprinti ir jos vardui garsinti. Laureatą kasmet išrenka Lietuvos liaudies kultūros centro sudaryta atrankos komisija.

urm.lt

Visose šalies „Maximos“ parduotuvėse nuo trečiadienio pirkėjai gaus po nemokamą kaukę
Visose šalies „Maximos“ parduotuvėse nuo trečiadienio pirkėjai gaus po nemokamą kaukę

Ši tvarka įsigalios nuo spalio 28 d. ir galios iki lapkričio 11 d.

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта