„Bitė“ po 5 metų planuoja iki 25 proc. pajamų gauti iš išmaniųjų paslaugų
Verslas ir ekonomika 02 04 2019 1248 peržiūros

„Bitė“ po 5 metų planuoja iki 25 proc. pajamų gauti iš išmaniųjų paslaugų

Po penkerių metų telekomunikacijų bendrovė „Bitė“ planuoja iki 25 proc. pajamų gauti iš išmaniųjų paslaugų, sako „Bitės Lietuvos“ vykdomasis direktorius Pranas Kuisys. 

„Mes sau keliame tikslą, kad per ateinančius 5 metus iki 25 proc. pajamų ateitų iš išmaniųjų paslaugų. Koncentruosimės į išmaniuosius namus, išmaniąsias saugos sistemas, visus (dėvimuosius. - ELTA) įrenginius (angl. wearables), pavyzdžiui išmaniuosius laikrodžius, taip pat pramogas ir laisvalaikį“, - sakė P. Kuisys. 

Jis taip pat paskelbė, kad bendrovė keičia savo logotipą. 

„Juo išlaikome tai, kas buvome, išlaikome ryšį su praeitimi ir pozicionavimo esmė nesikeičia - klientas veiklos centre, bet vertę ir santykį su klientu kursime kitu kampu, versdami technologijas kasdienėmis naudingomis paprastomis paslaugomis“, - kalbėjo P. Kuisys. 

Kaip pranešė „Bitė Lietuva“ vadovas, bendrovė taip pat keičia šūkį iš „Jumis rūpinamės geriau“ į „Taip lengviau.„

ELTA

Ilona Nekrošienė, Nikolajus Lebedevičius. Pirmieji Metai darbo Taryboje. Ataskaita
Ilona Nekrošienė, Nikolajus Lebedevičius. Pirmieji Metai darbo Taryboje. Ataskaita

Pagal reglamentą kiekvienas savivaldybės Tarybos narys kartą per metus turi atsiskaityti apie savo nuveiktą darbą gyventojams

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта