Dėl COVID-19 Visagine
Visagine 05 08 2020 1226 peržiūros

Dėl COVID-19 Visagine

Informuojame, kad Visagino savivaldybė gavo oficialią ir patvirtintą Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informaciją apie COVID-19 infekcijos atvejį nustatytą Visagino savivaldybės gyventojui. Ligonis užsikrėtė po kontakto su asmeniu, atvykusiu iš užsienio. Šiuo metu užsikrėtęs asmuo ligos simptomų nejaučia ir gydosi namie – jo sveikatos būklė yra stebima, nustatinėjami sąlytį su užsikrėtusiuoju turėję asmenys.

Nuo karantino pradžios COVID-19 infekcija buvo diagnozuota šešiems visaginiečiams. Oficialiais duomenimis, šiandien yra du sergantys.

Primename, kad už numatytų reikalavimų nesilaikymą (kaukių dėvėjimas, izoliacija parvykus iš COVID-19 paveiktų šalių ir kt.) fiziniams asmenims numatytos baudos siekia nuo 500 iki 1500 eurų.

Prašome Jūsų būti atsakingais, saugoti savo sveikatą ir laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktų 
rekomendacijų gyventojams dėl COVID-19 prevencijos. Būkite saugūs!


Visagino savivaldybės administracijos informacija

G. Nausėda: jei tik atsipalaiduosime ir COVID-19 atvejų skaičius didės, teks vėl viską stabdyti
G. Nausėda: jei tik atsipalaiduosime ir COVID-19 atvejų skaičius didės, teks vėl viską stabdyti

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad po pirmosios koronaviruso bangos šalyje įsivyravo „nusiraminimo nuotaikos“, kurios lėmė atsipalaidavimą ir itin stiprų antrąjį viruso proveržį

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта