Dėl COVID-19 Visagine
Visagine 05 08 2020 1194 peržiūros

Dėl COVID-19 Visagine

Informuojame, kad Visagino savivaldybė gavo oficialią ir patvirtintą Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informaciją apie COVID-19 infekcijos atvejį nustatytą Visagino savivaldybės gyventojui. Ligonis užsikrėtė po kontakto su asmeniu, atvykusiu iš užsienio. Šiuo metu užsikrėtęs asmuo ligos simptomų nejaučia ir gydosi namie – jo sveikatos būklė yra stebima, nustatinėjami sąlytį su užsikrėtusiuoju turėję asmenys.

Nuo karantino pradžios COVID-19 infekcija buvo diagnozuota šešiems visaginiečiams. Oficialiais duomenimis, šiandien yra du sergantys.

Primename, kad už numatytų reikalavimų nesilaikymą (kaukių dėvėjimas, izoliacija parvykus iš COVID-19 paveiktų šalių ir kt.) fiziniams asmenims numatytos baudos siekia nuo 500 iki 1500 eurų.

Prašome Jūsų būti atsakingais, saugoti savo sveikatą ir laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktų 
rekomendacijų gyventojams dėl COVID-19 prevencijos. Būkite saugūs!


Visagino savivaldybės administracijos informacija

Į teismą perduodama baudžiamoji byla dėl Alytaus gaisro
Į teismą perduodama baudžiamoji byla dėl Alytaus gaisro

„Baigtas ikiteisminis tyrimas Alytaus gaisro byloje. Kaltinamasis aktas šioje byloje surašytas ir šiandien byla bus perduota teismui“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė D. Valkavičius

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта