Eismo sąlygas sunkina plikledis, naktį neturėtų snigti - kelininkai - Lietuva ir Baltijos šalys
Lietuva ir Baltijos šalys

Eismo sąlygas sunkina plikledis, naktį neturėtų snigti - kelininkai

768 peržiūros
Dalintis:

Šeštadienio vakarą eismo sąlygas Lietuvoje sunkina plikledis.:::Naktį sniego tikimybė nedidelė, pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija. 19 val. Lietuvoje buvo be kritulių. Alytaus ir Utenos apskrityse bei Švenčionių, Šalčininkų ir Kaišiadorių rajonuose pusto pažeme.

Vilniaus, Zarasų ir Rokiškio rajonuose eismo sąlygas sunkina ant kelių dangų susiformavęs plikledis. Rytų Lietuvoje ir Alytaus apskrityje dėl pustymo magistraliniai ir krašto keliai kai kur, daugiausia atvirose vietovėse, provėžoti, dar yra išlikę sniego liežuvių.

Likusioje šalies teritorijoje magistralinių ir krašto kelių dangos sausos. Visi rajoniniai keliai yra išvažiuojami. Rajoninių kelių dangos padengtos prispausto sniego sluoksniu, slidžios, vietomis yra papustytų ruožų.

Vilniaus, Zarasų ir Rokiškio rajonuose barstomi magistralinių ir krašto kelių slidūs ruožai. Lazdijų rajone valomi krašto keliai. Vilniaus apskrityje ir Kaišiadorių rajone valomi bei platinami rajoniniai keliai, teigia kelininkai.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį sniego tikimybė nedidelė.

Реклама

Krovinių pervežimas Visagine ir visoje Lietuvoje.
Užnešame ir išnešame daiktus, baldus, išvežame statybines ir kitas šiukšles ir t.t.
Tel.+370-628-14441, +370-625-45777
Грузовые перевозки по Висагинасу и всей Литве.
Заносим и выносим крупногабаритные вещи, вывозим строительный мусор и т.д. Тел. +370-628-14441, +370-625-45777

Подробнее →

Temperatūra bus nuo 8 iki 13 laipsnių šalčio, vietomis - iki 18 laipsnių šalčio.

DELFI

Komentarai

Norint komentuoti, reikia prisijungti prie Facebook (Meta) paskyros

Lietuva ir Baltijos šalys

kitos naujienos šiame skyriuje →