Kviečiame dalyvauti Vaikų paramos akcijoje
Visagine 29 07 2020 128 peržiūros

Kviečiame dalyvauti Vaikų paramos akcijoje

Maltiečiai jau aštuntus metus vykdo vaikų paramos akciją „Mažoj širdelėj – didelės idėjos". Jos tikslas – surinkti lėšų ir mokyklinių priemonių vaikams iš socialines ar finansines problemas patiriančių šeimų. Norime, kad visi Lietuvos vaikai rugsėjo 1-ąją pasitiktų pilnomis kuprinėmis, nejaustų atskirties ir bendraamžių patyčių. Surinktos lėšos bus skirtos vaikų maitinimui ir edukacijai – turime 17 maltietiškų vaikų dienos centrų, kur po pamokų vaikai gauna nemokamą maitinimą, ruošia pamokas, mokosi socialinių įgūdžių. Mokymo priemonės bus išdalintos stokojantiems vaikams mokslo metų pradžioje, dalis jų liks maltiečių vaikų dienos centruose, kad visus metus vaikai galėtų pasipildyti kuprines ir turėtų reikmenų ugdymui.

Be vaikų dienos centrų, priemonės atiteks maltiečių globojamiems daugiavaikių šeimų vaikams, nukeliaus į specialiųjų poreikių turinčių vaikų įstaigas, krizių centrus, šeimynas, bendruomenių centrus.

Vaikams reikalingi sąsiuviniai, rašymo, ugdymo (flomasteriai, spalvoti pieštukai, guašas, akvarelė, teptukai, spalvotas popierius, žirklės, klijai, plastilinas ir kt.) priemonės, kuprinės, lauko ir stalo žaidimai, sportinis inventorius (kamuoliai, šokdynės, svarmenys, kilimėliai, kt.), knygos ir spalvinimo knygelės. Taip pat mokiniai prašo padovanoti sportinės aprangos ir avalynės (dydžiai 35-43). Jei pageidaujate paremti pasirinktos Lietuvos vietovės vaikus, rašykite pateiksime kontaktus – maltiečiai globoja vaikus 42 miestuose ir miesteliuose.

Akcijoje galima dalyvauti taip:

  1. Aukojamus daiktus atnešti ir įdėti į akcijos dėžę savo įmonėje.
  2. Jei norite paremti konkretų vaikų dienos centrą ar konkretaus miesto vaikus, kreiptis el. p. info@maltieciai.lt
  3. Aukoti lėšų https://maltieciai.lt/aukok/ ar tiesiai į sąskaitą LT294010051003992200.
  4. Pasikviesti aplinkinių biurų kaimynus atvykti su aukojamais daiktais ir kartu prisidėti prie gražios iniciatyvos.

 

Su pasiūlymais kreiptis el. p. info@maltieciai.lt.

Akcija tęsis iki š. m. rugpjūčio mėn. 31 d. Tikimės bendradarbiavimo, kad Lietuvos vaikų idėjos užaugtų ir turėtų ateitį.

Делаю потолки, стены, полы. Клею обои, крашу стены. Ванные комнаты и туалеты
Тел. +37062729127

Подробнее

Kontaktams:
Maltos ordino pagalbos tarnyba
Fondų paieškos ir komunikacijos skyriaus vadovė
Rasa Stukienė
tel. +370 613 17 949

Visagino savivaldybės administracijos informacija

Vilniaus rajone baigėsi biatlono su šunimis varžybos
Vilniaus rajone baigėsi biatlono su šunimis varžybos

 Jose kartu su įvairių teisėsaugos institucijų pareigūnais bei jų augintiniais jėgas išmėgino ir civiliai su savo keturkojais

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта