Kviečiame visus į vestuvių ceremoniją!
Visagine 06 10 2022 742 peržiūros

Kviečiame visus į vestuvių ceremoniją!

Brangūs draugai, gerbiami visaginiečiai!

Mūsų naujai sukurtos šeimos vardu, noriu padėkoti jums už daugybę sveikinimų ir linkėjimų. Ačiū, kad šia džiaugsminga akimirka džiaugėtės kartu su mumis!

 Pagrindinė ceremonija vyko rugsėjo 23 dieną, Amerikoje. Vietą pasirinkome neatsitiktinai, ten gyvena mano sesuo su savo šeima – vyru Pauliumi ir dviem nuostabiais sūneliais 4,5 ir 2 metų. Pastaraisiais metais, dėl Covido, man niekaip nepavyko jų aplankyti. Tad ką tik įvykusi džiaugsminga proga, tapo puikiu pretekstu juos aplankyti.

Be to, mano tėvai šiuo metu svečiuojasi pas seserį, padeda prižiūrėti anūkus. Manau, kad su manim sutiks daugelis, kad šeimos sukūrimas – tai įvykis, kuris turi vykti pačių artimiausių draugų ir giminių rate.

Spalio 8 dieną, 13:00 mes sutvirtinsime savo sąjungą parašais Visagino metrikacijos skyriuje. 

Kviečiame visus į ceremoniją, norime pasidalinti mūsų džiaugsmu su visais, bei pakelti taurę šampano su skaniais Sweet Art desertais.


Jolanta ir Jevgenijus

Kviečiame į renginį „Mano miestas – Visaginas“
Kviečiame į renginį „Mano miestas – Visaginas“

Gruodžio 10 dieną vyks svarbiausias Visagino metų renginys „Mano miestas – Visaginas“

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта