Orai: po savaitgalio pūgų laukia saulėta savaitė
Lietuva ir Baltijos šalys 02 03 2013 1037 peržiūros

Orai: po savaitgalio pūgų laukia saulėta savaitė

Nors kalendorinis pavasaris jau čia, tačiau žiema taip lengvai pasiduoti nežada.:::Savaitgalį sulauksime ir šalčio ir sniego. šeštadienį gnybs nedidelis šaltukas, vietomis galimi krituliai. Pūs šiaurės vakarų vėjas.

Kaune dieną bus apie -2 -1 laipsnį šalčio, giedra. Vilniuje numatomas debesuotumas, šals iki -3 laipsnių.

Pajūryje bus apie 0, vakare galimas nedidelis lietus. Sekmadienį ir vėl sustiprės šiaurės vakarų vėjas, naktį galimi gausūs krituliai. Kaune temperatūra sieks 2–3 laipsnius šilumos, vakarop pradės šalti. Gausiau pasnigti gali naktį, o dieną galima nedidelė šlapdriba.

Предоставляем услуги ассенизаторской машины для очистки туалетов, а также перевозки грузов до 2 т.
Получить информацию, а также заказать машину вы можете по телефону: +370 695 92439

Подробнее

Vilniuje pakaitomis kris lietus ir sniegas. Naktį bus apie 0, ryte ir dieną apie 2–3 laipsnius šilumos. Pajūryje galimi negausūs krituliai, bus debesuota su pragiedruliais. Oras sušils iki 1–2 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, ateinančią savaitę naktimis termometrų stulpeliai leisis žemiau nulio, tačiau dienos bus saulėtos ir vis šiltesnės. DELFI

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта