Siekiant išvengti COVID-19 ligos protrūkių, kviečiame Visagino gyventojus atlikti profilaktinį tyrimą
Visagine 23 02 2021 195 peržiūros

Siekiant išvengti COVID-19 ligos protrūkių, kviečiame Visagino gyventojus atlikti profilaktinį tyrimą

Visagino savivaldybėje registruoti nauji COVID-19 protrūkiai. Ligos atvejai resitruoti vienoje iš Visagino grožio studijų ir vaikų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“. Siekiant išvengti viruso židinių, kviečiame Visagino gyventojus atlikti profilaktinį tyrimą COVID-19 ligai nustatyti.

Profilaktinis vienkartinis tyrimas COVID-19 ligai nustatyti sutikusiems tirtis atliekamas:

  • asmenims, dirbantiems paslaugų ir (ar) prekybos vietose, turintiems tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su kitais asmenimis – prieš jiems pradedant dirbti;
  • visiems Visagino savivaldybėje veikiančių įmonių, įstaigų darbuotojams, turintiems tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su asmenimis.

Profilaktiškai netiriami asmenys, kuriems COVID-19 liga buvo patvirtinta, arba kurie buvo paskiepyti COVID-19 ligos vakcina pagal skiepijimo schemą mažiau nei 90 dienų laikotarpiu, ir asmenys, gavę teigiamą serologinio antikūnų tyrimo atsakymą mažiau nei 60 dienų laikotarpiu.

Ėminių paėmimas atliekamas Visagino mobiliame punkte, išskyrus ASPĮ darbuotojus ir studentus bei socialinės globos įstaigų darbuotojus, kuriems ėminių paėmimas atliekamas ASPĮ ar socialinės globos įstaigoje.

Durų salonas „Geriausios durys” dirba adresu Sedulinos al. 6.
Дверной салон "Geriausios durys" работает по адресу ал. Седулинос, 6.
Tel. 8-657-45334

Подробнее

Registracija į mobilų punktą profilaktiniams tyrimams vykdoma per Karštosios koronaviruso linijos 1808 sistemą telefonu arba interneto svetainėje www.1808.lt

Kviečiame registruotis.


Visagino savivaldybės administracijos informacija

J. Šiugždinienė: abiturientų brandos egzaminų sesija prasidės birželio 7 d.
J. Šiugždinienė: abiturientų brandos egzaminų sesija prasidės birželio 7 d.

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė pristatė naujausią informaciją apie brandos egzaminų organizavimo tvarką

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта