„Volkswagen“ nutraukia „Beetle“ gamybą
Verslas ir ekonomika 14 09 2018 1183 peržiūros

„Volkswagen“ nutraukia „Beetle“ gamybą

„Volkswagen“ koncernas nutraukia „Beetle“ gamybą. Koncerno padalinys Amerikoje ketvirtadienį paskelbė, kad paskutinysis „vabalas“ nuo konvejerio Meksikos Peublos mieste nuriedės 2019 metų liepą.

Vienas „Volkswagen“ vadovų jau kovą teigė, kad „Beetle“ gamyba bus nutraukta - tačiau nuo tada vis pasigirsdavo kalbų, kad šios markės automobiliai vis dėl to bus gaminami ir toliau. „Volkswagen America“ šefas Hinrichas Woebckenas dabar kategoriškai nepaneigė, kad „Beetle“ kada nors vėl riedės konvejeriais. Tačiau šiuo metu esą nėra planų dėl naujo „Beetle“ pasibaigus gamybai kitais metais.

Originalus „vabalas“ negaminamas jau seniai - paskutinysis Puebloje buvo pagamintas 2003-iais. Tačiau jau tada buvo gaminamas „New Beetle“, kuris savo forma priminė legendinį Vakarų Vokietijos pokario dešimtmečių automobilį. 2011-aisiais pasirodė antroji „Beetle“ karta.

ELTA

Teisinių paslaugų tarnyba Visagine
Teisinių paslaugų tarnyba Visagine

Teisinės paslaugos įvairiais klausimais

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта