Beveik 200 tūkst. svarų vežęs vyras pasieniečiams nesėkmingai bandė įsiūlyti įspūdingą kyšį
Įvykiai ir kriminalas 11 08 2020 736 peržiūros

Beveik 200 tūkst. svarų vežęs vyras pasieniečiams nesėkmingai bandė įsiūlyti įspūdingą kyšį

Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė lengvuoju automobiliu į Lenkiją vykusį Kaišiadorių rajono gyventoją. Iš Lietuvos 190 tūkst. svarų sterlingų, įtariama, neteisėtai vežęs vyras jį sustabdžiusius Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnus pabandė papirkti siūlydamas įspūdingą kyšį.

Penktadienį Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrino į Lenkiją vykusį automobilį „Volkswagen Passat“. Lietuviškais registracijos numeriais pažymėtą transporto priemonę vairavo 51 metų Kaišiadorių rajono gyventojas.

Pasieniečiams kilo įtarimų, kad automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys, tad jis buvo patikrintas itin atidžiai

Paaiškėjo, kad „Volkswagen Passat“ salone esančiame krepšyje sudėti 190 tūkst. Jungtinės Karalystės svarų sterlingų (daugiau kaip 210 tūkst. eurų). VSAT pranešime teigiama, kad šių piniginių lėšų kilmę patvirtinančių dokumentų Kaišiadorių gyventojas neturėjo. Maža to, jį sustabdžiusiems VSAT pareigūnams vyras pasiūlė 10 tūkst. svarų.

Vairuotojas buvo įspėtas, kad už bandymą papirkti savo pareigas atliekančius pasieniečius jam gresia baudžiamoji atsakomybė. Tačiau ir tai nesudrausmino vyro – netrukus jis su VSAT pareigūnais pabandė „susitarti“ už 30 tūkst. svarų atlygį.

ФОРСУНКИ ДИЗЕЛЬНЫЕ
- проверка,ремонт,
- настройка на стенде.
ТУРБИНЫ
- полный ремонт.
Тел. +370-657-68727, Александр

Подробнее

Kaišiadorių rajono gyventojas buvo sulaikytas ir po apklausos uždarytas į areštinę. Vėliau Alytaus apylinkės teismas vyrą leido suimti 14 dienų.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo ir papirkimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kaišiadorių rajono gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.


ELTA

Stebuklo belaukiant...
Stebuklo belaukiant...

Šventinių renginių programa

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта