Rusijos premjeras Vladimiras Putinas teigia kartu su prezidentu Dmitrijumi Medvedevu spręsiantis, kuris iš jų dalyvaus 2012 metų prezidento rinkimuose.:::„Tai klausimas, prie kurio aš ir dabartinis Rusijos prezidentas jau seniai pripratome“, – penktadienį Berlyne kalbėjo V. Putinas.
„Nepasakysiu jums nieko naujo. Žiūrėsime, kokioje būklėje bus šalies ekonomika ir socialinė sritis, kokia bus politinė situacija ir priimsime bendrą sprendimą, kuris geriausias šalies interesams“, – teigė jis.
Nuo tada, kai V. Putinas 2008 metais atvėrė kelią į valdžią savo statytiniui D. Medvedevui, buvo spekuliuojama, kad jis 2012 metais sieks susigrąžinti prezidento postą, praneša naujienų agentūra „RIA Novosti“.
Dauguma rusų tikruoju šalies vadovu laiko V. Putiną. Vis dėlto pasigirdo gandų apie tarp jų atsiradusią trintį, o analitikai teigia, kad D. Medvedevas užima vis labiau savarankišką poziciją.
Lrt
Dėl dalyvavimo rinkimuose spręs kartu
Komentarai
Norint komentuoti, reikia prisijungti prie Facebook (Meta) paskyros
Pasaulyje
kitos naujienos šiame skyriuje →
„Amazon“ koreguoja planus ir skelbia iš viso atleisianti per 18 tūkst. darbuotojų
Per žemės drebėjimą Filipinuose žuvo mažiausiai 4 žmonės, 60 sužeista
„Lietuvos geležinkeliai“: pirmadienį buvo priimtas pirmasis traukinys vežimui per Lietuvos teritoriją į Kaliningradą
Sveikatos apsaugos ministras su oficialiu darbo vizitu lankosi Kipre
ES patvirtino dar 500 mln. eurų karinę paramą Ukrainai
Ukraina ir Rusija pasirašė susitarimą dėl grūdų eksporto
Miškų gaisrai iš Italijos persimetė į Slovėniją, evakuoti keturi kaimai