Daugiausia rinkėjų simpatijų – nepriklausomiems kandidatams
Lietuva ir Baltijos šalys 29 01 2011 590 peržiūros

Daugiausia rinkėjų simpatijų – nepriklausomiems kandidatams

Vasario 27-ąją vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose daugiausia rinkėjų (14,3 proc.) savo balsus žada atiduoti už nepriklausomus kandidatus, rodo apklausa.:::12,4 proc. ketina balsuoti už socialdemokratų partiją, 11,4 proc. – už Darbo partiją. Į vietos valdžią šiuose rinkimuose bandys patekti net 23 partijos, taip pat – pirmą kartą – daugiau kaip pusė tūkstančio nepriklausomų kandidatų.
Kaip rodo dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atlikta apklausa, 9,6 proc. respondentų artėjančiuose savivaldos rinkimuose parems partiją „Tvarką ir teisingumas“, 8,2 proc. teigia balsuosiantys už Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus.
3 proc. apklaustųjų savo balsą ketina atiduoti Liberalų ir centro sąjungai, 1,3 proc. – Krikščionių partijai. Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija ir Naujoji sąjunga gali tikėtis po 1 proc. rinkėjų palaikymo.
0,9 proc. rinkėjų ketina balsuoti už Lietuvos pensininkų partiją, po 0,7 proc. – už Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ir Lietuvos liberalų sąjūdžio kandidatus. Po 0,6 proc. respondentų žada paremti Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungą ir partiją „Jaunoji Lietuva“.
Mažiau nei pusės procento palaikymo artėjančiuose rinkimuose gali tikėtis Lietuvos rusų sąjunga (0,4 proc.), politinė partija „Profesinių sąjungų centras“ (0,3 proc.), partija „Rusų aljansas“ (0,3 proc.), Lietuvos centro partija (0,3 proc.), Žemaičių partija (0,3 proc.), Lietuvos liaudies partija (0,2 proc.), Socialistinis liaudies frontas (0,2 proc.), Tautos prisikėlimo partija (0,2 proc.), Lietuvos laisvės sąjunga (0,1 proc.).
13,1 proc. apklausos dalyvių teigė rinkimuose iš viso nedalyvausiantys, 17,9 proc. dar nežino, už ką balsuos, 1 proc. neatsakė. Apklausa vykdyta sausio 13–23 dienomis.
 
Lrt.lt
Dmitrij Ikonikov: Neregėto godumo atrakcionas
Dmitrij Ikonikov: Neregėto godumo atrakcionas

Ši istorija – ne apie milijonus biudžeto eurų, išleistų mega projektams, ir ne apie abejotiną šimtų tūkstančių eurų skyrimą „vargšams“ verslininkams.

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта